Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
(...)
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2013 r. o 21:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to żadnych baletów nie było?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
se napisał:
A co to żadnych baletów nie było?.
No, no, błysnąłes dowcipem jak mało kto Natomiast od siebie musze cos napisać. Mam nadzieję ze redakcja nie odczyta tego jako faux-paux, że ja - wasz moderator - pozwalam sobie na kilka uwag. Ale po prostu nie mogę przejśc nad tym spokojnie. Chodzi mi o okropną, fatalna jakośc zdjeć. Drogi Autorze, Panie Jacku - prosze sie nie obrażac za tych kilka słów prawdy, ale nie ma Pan pojecia o robieniu zdjęć. Zdjęcia sa - w przeważajacej swej większości - źle skadrowane, błedy sa szkolne. Przykłady? Zdjęcie nr. 2, co robi ten kawałek głowy po lewej stronie? Zdjecie nr 4 - jeżeli jego tematem miał byc p. Mirosław Piotrowski z Małzonka - to ich postacie powinny wypełnic znacznie wiecej kadru niz to sie stało. W zdjeciu jest za duzo pustej przestrzeni, za duzo ściany - nie wyglada to dobrze. I co to za dziwne, skosne kadrowanie? Zdjęcie nr. 8 - znowu to samo. Ucieta głowa i kawełek ramienia z lewej i z prawej strony. Litosci!!!!!! Zdjęcie nr. 10 - kolejna wtopa. Chyba nie muszę wyjasniac o co chodzi. Zdjęcie nr. 13 - przecież to bład, którego nawet szkolnym nazwać nie sposób. MOże przedszkolnym. Zdjecie nr. 15 - jeżeli nie mamy sprzetu odpowiedniego do robienia zdjęć z tak bliskiej odległosci, to nie robimy takich zdjęć, inaczej wyjdzie tak jak w tym przypadku. Pani na pierwszym planie jest nieostra, i to jest kolejny powazny bład. Ta druga pani też zreszta nie jest wyraźna, ale stała troche dalej i to ja uratowało w niewielkim stopniu. Zdjęcie 16 - jedno z najgorszych. Co jest jego tematem? Pan Piotrowski udzielajacy wywiadu, czy może dłoń kamerzysty i komórka tego co stał po prawej? A moze sama kamera? Drugi bład w tym zdjeciu - nie powinien byc widoczny sufit. Jak sie chciało zrobić fotę, trzeba było wyminąc panów po lewej i po prawej, podejść do osoby która miała byc głównym tematem zdjęcia, i całość skadrowac tak, żeby rzeczywiście tak było. Zdjęcie nr. 18 - raczej unikamy kadrowania , w którym zdjecie jest podzielone na dwie równe strefy. To bład czesty w zdjęciach krajobrazowych, gdzie np. górna połowa to niebo, dolna - morze czy góry. To, co na zdjeciu jest ważniejsze, musi wypełniac go w wiekszym stopniu niz pozpostałe elementy. Tu zas nie wiadomo, co jest ważniejsze - siedzacy ludzie czy sciany Trybunału? Dywanu na pierwszym planie też nie powinno być. Zdjęcie nr. 19 - znowu sufit i kadrowanie totalnie do chrzanu. Na koniec dodam uwage odnosnie fatalnej jakosci technicznej. Te zdjecia wygladaja, jakby były robione telefonem. Na przyszlość, jak macie cos takiego publikowac, to lepiej tego nie róbcie. A Panu Jackowi polecam dokształcenie w zakresie fotografii. W Lublinie jest gdzie. http://www.artwyspa.com.pl/ http://lsfoto.pl/ http://www.fotokursy.com/ Pozdrawiam i jeszcze raz proszę - nie pogniewajcie się na mnie. Czasem prawde trzeba napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Folkatko miła ! Niech się Pan Jacek uczy fachu od Pani Doroty ! Niech zobaczy jakie piękne fotki Pani Dorota porobiła w artykule o miejskim szalecie w Lublinie...15 ich jest nawet !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odsyłam do galerii zdjęc z balu na stronie Kuriera. Tam zdjęcia są duzo lepsze. A galeria pani Doroty rzeczywiscie ciekawa. Pani Dorota ma oko.
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2013 r. o 22:58
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ma, ma ! Temat niby niewdzięczny, ale zdjęcia jednak bombowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
W życiu nikt się na Ciebie pogniewa za krytykę. Lubimy krytykę. A odnośnie polecenia Jackowi dokształcenia, to lepiej sprawdź kto jest w kadrze Lubelskiej Szkoły Fotografii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dorota ?!? Ta Dorota od pięknych fotografii z szaletu miejskiego ? Łał !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Placek niech się uczy fachu od Dorotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...