Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bal w Szkole Podstawowej nr 5. Bawili się najstarsi uczniowie [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2019 r. o 14:38 Powrót do artykułu
Czekam na zdjęcia studniówek ze żłobków i przedszkoli .To by była nowość,nauczać i przyzwyczajać od małego a na starość będzie jak znalazł same 500+,1000+ itd.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w latach 90- tych też w niektórych szkołach były zabawy na zakończenie 8 klasy i nikt nie robił problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że ktoś ze straży pożarnej widział tę dekorację? Dobrze, że nic się nikomu nie stało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałobę mają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, ale było to w formie dyskoteki przy zakończeniu roku a nie pseudo studniówka. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w latach 90- tych też w niektórych szkołach były zabawy na zakończenie 8 klasy i nikt nie robił problemu.
  Masz rację, ale było to w formie dyskoteki przy zakończeniu roku a nie pseudo studniówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele szkół powinno zobaczyć jak powinien wyglądać bal !Super impreza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem dumna, że moja córka zdecydowała się pójść do SP5 ! Impreza jaka była na sali, była nie do opisania:) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...