Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bank tylko dla mężczyzn

Utworzony przez kamil, 29 marca 2008 r. o 13:59 Powrót do artykułu
Na jakiej ulicy znajduje sie ten bank ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
Na jakiej ulicy znajduje sie ten bank ??
bociania 6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam jam jest tarzan, lubić walić. Chcieć to spieniężyć. ( Chłopaki z 2 Ti nadchodzą ), szykować beczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddam sperme za darmo potrzebujacym warunek wlasnoreczny udój. Tel. 696894310
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ODAM NASIENIE PILNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na to biskup Życiński?-czy wzywa do pojednania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dorota, dodaje: Powinno się to robić nie dla kasy, tylko tak jak oddaje się krew. Z serca. Z serca to raczej niewykonalne. Ale baby o tym nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAWCA NASIENIA w UK ( Lincolnshire / Yorkshire ) Pomoc na terenie Wielkiej Brytanii Polska - pomoc możliwa w czerwcu 2011 ( na terenie woj. Lubelskiego lub Polski – dojazd z twojej strony ) Pomoc tylko dla osób zdecydowanych i odpowiedzialnych które zapewnią dziecku opiekę, odpowiednie warunki rozwoju i miłość. Kontakt: mail: donorofsperm@o2.pl strona www http://donorofsperm.eu.interia.pl Skype: veterinarysurgeon ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ROZMOWY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski dawca nasienia na terenie UK i Polski ( woj. lubelskie i inne ) Witaj jestem polskim dawcą nasienia. Mam 33 lata, ciemne oczy i brązowe oczy 192 cm wzrostu i ważę 91 kg. Mam medyczne wykształcenie. Obecnie pracuję w UK a do Polski przyjeżdżam na urlopy. Moje nasienie charakteryzuje się dobrymi parametrami i żywotnością. Nie przenoszę żadnych chorób i defektów genetycznych. Jeżeli szukasz dawcy nasienia lub masz dodatkowe pytania nie wahaj się ze mną skontaktować na maila : donorofsperm@o2.pl Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie: http://donorofsperm.eu.interia.pl p.s. możliwość inseminacji w domu lub pozostawienia nasienia do mrożenia w klinice Ab-ovo w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam spermę pilnie!! warszawa.bem@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapłodnie kobiete, mam 20lat wysoki zdrowy i przystony 100% dyskrecji i satysfakcji. Więcej informacji telefonicznie 724813302
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddam nasienie mam 32 lat 100% dyskretnośc wiecej informacji :690817085 email loshi11124@gmail.con
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oddam nasienie mam 32 lat 100% dyskretnośc wiecej informacji :690817085 email loshi11124@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddam nasienie zbieram na egona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprzedam sperme pilnie zainteresowane dzwoncie potrzebuje pilnie kasy poz.kamil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pilnie sprzedam sperme zainteresowane dzwoncie 667 549 308 poz. kamil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedam sperme 66722047 42l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam oddam nasienie 100% dyskrecja wiecej informacji e mail rafal.9@vp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...