Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Kozidrak i jej były mąż sprzedają luksusową willę pod Lublinem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 lutego 2018 r. o 09:58 Powrót do artykułu
Ileeee jesteś wart, kto twoją cenę znaaaa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cena żart....za ten barak 7 milionów? Hahaha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trawestując słowa piosenki Alicji Majewskiej chciałoby się powiedzieć: To nie sztuka wybudować duży dom, ważne, by miał w sobie duszę. I tej duszy chyba zabrakło. Szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani za 7 mln to ja sobie kupię 30 arów gdzie chce i w super lokalizacji za 2 mln postawie i urządzę nowy dom jak będzie mi się podobało a pozostałe nie mniej niż 4 mln wpłacę na konto. Wiec sami widzicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 milionów to chyba razem z Beatą i tantiemami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie nazywa upadek moralny i życiowy :)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...zdrowe powietrze..." pod Lublinem? To jakiś żart? No prawie Mazury. Prawie robi dużą różnicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Księżopolski kupuj ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystawić na licytację to pójdzie za 15 milionów. Za 7 nie da się żyć.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata kODzidrak sprzedaje wille. Też mi wydarzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj przewraca sie artystom w glowach, no ale im to sie akurat zawsze przewracalo, bo taki jest przywilej artysty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile ZUSu płaciła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za taki dom 700 000 zł to nie wiem czy ktoś da , a nie 7 mln. Poprzewracane w głowach mają....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Działka fajna, ale domek do totalnej przebudowy lub......wyburzenia. Każdy ma swój gust,  a to czy 2ha sprzedaje Kozidarak czy okoliczny rolnik nie ma  dla mnie większego znaczenia. Od Kozidarak wystarczy mi autograf, co najwyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata napisał:
Za taki dom 700 000 zł to nie wiem czy ktoś da , a nie 7 mln. Poprzewracane w głowach mają....
 Pusty blokersie nie budowałeś to nie wiesz ile to kosztuje więc się nie ośmieszaj, za 700 tys to możesz postawić domek 150 m na działeczce 10a w średniej okolicy albo troszkę większy na wsi o ile szwagier, teśc, tatuś oraz cała reszta bedzie na czarno przy tym pracowała. Faktem jest że cena wręcz z kosmosu jak na warunki lubelskie ale za 2 do 2,5 mln pójdzie bez problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do and: Nie mieszkam w bloku, a dom mam niejeden. Wiem ile co kosztuje. Za 700 tyś spokojne wybudujesz dom pokryty karpiowką nowy ( taki właśnie mam więc nie pajacuj że swoimi cenami).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Renata napisał:
Do and: Nie mieszkam w bloku, a dom mam niejeden. Wiem ile co kosztuje. Za 700 tyś spokojne wybudujesz dom pokryty karpiowką nowy ( taki właśnie mam więc nie pajacuj że swoimi cenami).
 Więc znafco nie ośmieszaj się bo ja też swoje wiem i mam. Działka 2ha ogrodzona z drzewami (żadne pole orne) dom 800 m kw nie 150 nie 200, długi podjazd z kostki, wnętrze z dobrych jakościowo materiałów zaprojektowanych przez architekta nie z dykty na drzwiach rodem z OBI ile może być warte te 700 tys wg twej mądrości. Twoja karpiówka (dawno już nie modna i tania) to jakiś wykładnik ceny domu, jego urządzenia wewnątrz, zagospodarowania działki, nasadzeń, lokalizacji itd. przecież w tej okolicy te twoje 700 tys wystarczą może na pustą działkę 30 arową, indywidualny projekt też swoje kosztuje. Pajacować to możesz przed swoimi znajomymi ale nie na forum publicznym bo z taką znajomością tematu robisz z siebie błazna. Porównywanie ceny takiej posiadłości do ceny większego mieszkania w bloku lub tzw apartamentowcu jest co najmniej nielogiczne ekonomicznie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez urazy, ale z zewnątrz bryła nie jest zbyt ładna. Trochę się trendy w architekturze jednak pozmieniały. Piszę to z pewnym zażenowaniem, bo nie lubię tzw. "hejtowania", zwłaszcza podszytego zawiścią. Jednak cena 700tys to oczywiście przesada, podobnie jak 7 mln. Biorąc pod uwagę wielkość działki i domu, myślę, że mocne 2 mln byłyby adekwatne. Działka zadrzewiona i bardzo duża, to się liczy, a wnętrze to już rzecz gustu, co się komu podoba. Właściciele na pewno na materiałach wykończeniowych nie oszczędzali. Pewnie ktoś bogaty komu się nie chce budować na własną rękę się skusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
and napisał:
Renata napisał:
Do and: Nie mieszkam w bloku, a dom mam niejeden. Wiem ile co kosztuje. Za 700 tyś spokojne wybudujesz dom pokryty karpiowką nowy ( taki właśnie mam więc nie pajacuj że swoimi cenami).
Więc znafco nie ośmieszaj się bo ja też swoje wiem i mam. Działka 2ha ogrodzona z drzewami (żadne pole orne) dom 800 m kw nie 150 nie 200, długi podjazd z kostki, wnętrze z dobrych jakościowo materiałów zaprojektowanych przez architekta nie z dykty na drzwiach rodem z OBI ile może być warte te 700 tys wg twej mądrości. Twoja karpiówka (dawno już nie modna i tania) to jakiś wykładnik ceny domu, jego urządzenia wewnątrz, zagospodarowania działki, nasadzeń, lokalizacji itd. przecież w tej okolicy te twoje 700 tys wystarczą może na pustą działkę 30 arową, indywidualny projekt też swoje kosztuje. Pajacować to możesz przed swoimi znajomymi ale nie na forum publicznym bo z taką znajomością tematu robisz z siebie błazna. Porównywanie ceny takiej posiadłości do ceny większego mieszkania w bloku lub tzw apartamentowcu jest co najmniej nielogiczne ekonomicznie.
 Po co komu 800 m .Czy nie wystarczy 100 .Wyścigi można w takiej chawirze urządzać a nie przytulnie mieszkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cenić to sobie można. Ciekawe za ile się sprzeda? Ktoś sobie wymyślił niezłą cenę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...