Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Beata Szydło po konwencji w Lublinie: Myślę, że porozumienie z nauczycielami jest blisko

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 kwietnia 2019 r. o 14:35 Powrót do artykułu
Wprawdzie rząd trzyma się tego, co podpisał wraz z Solidarnością przed strajkiem, zmian nie proponuje, z nikim nie rozmawia, bo nie ma czasu, ale pełen nadziei, że nauczyciele mają dość i pokornie wrócą do pracy. Nie wrócą, są świadomi, że jak odpuszczą teraz, to nigdy żaden strajk nie przyniesie im korzyści, a będą pośmiewiskiem dla rodziców i uczniów. Tylko konsekwencja w tym wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo skonczy się cierpliwość rodziców bo tylko oni na tym tracą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłudny babsztyl, tak jak cały pi$. Na krowę 500 zł a dla nauczyciela grosze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzice zyskaja bo beda mialy swiatle dzieci ktore beda sie smialo poruszac po cywilizowanym swiecie a nie niekow i poswiwisko europy gdzie byle oszolom ktory umie sie podpisac i wcisnac guzik zgodnie z instrukcja zasiada w lawach rzadowych gdzie ekonomia steruje z tylca zakompleksiony kawalir  z klamca drenujac Polakow w imie poronionych idealow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajkujący dbają tylko o swój czubek nosa. Już nikt z nich nie wspomina o podwyżkach dla innych(niepedagogicznych) pracownikach szkół! Podwyżka procentowa, a nie kwotowa-czyli najlepiej zarabiający dostaną najwięcej, dyplomowany dostanie więcej niż mianowany, ten więcej niż kontraktowy i tak dalej...i to ma niby zachęcić by do tego zawodu przyszedł chemik lub fizyk jako stażysta za 1800zł do ręki...tak napewno! Skończyć edukację wczesnoszkolną i skończyć fizykę to dla was to samo? Ilu językowców już zwiało do prywatnych szkół? Ilu macie w szkołach praktykantów z matematyki/fizyki/biologii/chemii? Dlaczego oligofrenopedagodzy wolą pracować dla prywatnych poradni i fundacji? Dlaczego logopeda woli pracować prywatnie lub dla NFZ niż w szkole publicznej? Ilu dyplomowanych się dokształca na specjalistycznych dających kwalifikacje kursach? Ilu od lat klepie kserówki z "superkida" aby tylko lekcja zleciała. I to właśnie dyplomowanemu należy się najwięcej!I na koniec ilu mamy nauczycieli z "samorządowej" ustawki, a ilu z powołania? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że Pani Szydło się myli - czyli jest w błędzie. Te pieniądze się im należą !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie, że lepiej miesiącami rzucać w biedne dinozaury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, to brzmi dumnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beata, nie kłam. Jakie porozumienie? Ja wiem, nauczyciele to nie rolnicy czy górnicy, którzy zrobią burdy i im się ustąpi. Więc można ich olewać. Ale sami jesteście winni strajku. Zalewska pełna arogancji, rząd od 3 lat nie rozmawia, mówi że nie ma pieniędzy a tu nagle okazuje się, że kilkadziesiąt miliardów na łapówki dla ciemnej masy jest a na podwyżki dla nauczycieli czy lekarzy rezydentów nie ma. To nawet Mahatmie Ghandiemu cierpliwość by się skończyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta euglena myśli że myśli. Niebywałe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzialni nauczyciele to...współczesne tajne komplety !!! Polecam artykuły na ***goniec24.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gnoju, w pole, a nie z inteligencją rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mnie tak nie uspokaja, jak bezsilny kwik postkomuny i lewactwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczyciele chodzi wyłącznie o kasę, nikomu z nich nie zależy na jakości edukacji. W szkołach 50% chodzi na korepetycje żeby zdać do następnej klasy, bo lekcje są prowadzone "na odwal". Mam nadzieję, że rząd nie ustąpi i nie da im podwyżek większych niż obiecał. Dzisiaj dyplomowany zarabia 5tys. brutto czyli średnia krajowa i na więcej nie zasługuje. Jeśli już, to należy podnieść wynagrodzenia najmłodszym stażem i powinno być uzależnione od przedmiotu. Przecież nie można stawiać z Aku równości między fizykiem a panem od w-f czy plastyki w klasach 1-3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mnie tak nie uspokaja, jak bezsilny kwik postkomuny i lewactwa.
 Towarzysz piotrowicz i pani basia do której grupy się zaliczają ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczyciele chodzi wyłącznie o kasę, nikomu z nich nie zależy na jakości edukacji. W szkołach 50% chodzi na korepetycje żeby zdać do następnej klasy, bo lekcje są prowadzone "na odwal". Mam nadzieję, że rząd nie ustąpi i nie da im podwyżek większych niż obiecał. Dzisiaj dyplomowany zarabia 5tys. brutto czyli średnia krajowa i na więcej nie zasługuje. Jeśli już, to należy podnieść wynagrodzenia najmłodszym stażem i powinno być uzależnione od przedmiotu. Przecież nie można stawiać z Aku równości między fizykiem a panem od w-f czy plastyki w klasach 1-3.
 Jak połowa społteczeństwa to zwykli debile któe nie potrafi poprawnie złożyć zdania czy policzyć najprostzrych równań i nierówności to o czym tu mowa ?? Jak rodzice są tak samo głupi jak ich dzieci i nie potrafią im najprostrzych rzeczy wytłumaczyć... Ale jak to mówi mateuszek, społeczństwo jest tak głupie że to przechodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic mnie tak nie cieszy jak bezsilne silenie się prawactwa na myślenie. Pewne rzeczy są niedostępne dla wielu ludzi. To nie komunizm, wy proste cepy, że wszystkim po równo. Wstyd dla Polaków, że taka hołota rządzi krajem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uczyciele chodzi wyłącznie o kasę, nikomu z nich nie zależy na jakości edukacji. W szkołach 50% chodzi na korepetycje żeby zdać do następnej klasy, bo lekcje są prowadzone "na odwal". Mam nadzieję, że rząd nie ustąpi i nie da im podwyżek większych niż obiecał. Dzisiaj dyplomowany zarabia 5tys. brutto czyli średnia krajowa i na więcej nie zasługuje. Jeśli już, to należy podnieść wynagrodzenia najmłodszym stażem i powinno być uzależnione od przedmiotu. Przecież nie można stawiać z Aku równości między fizykiem a panem od w-f czy plastyki w klasach 1-3.
Jak połowa społteczeństwa to zwykli debile któe nie potrafi poprawnie złożyć zdania czy policzyć najprostzrych równań i nierówności to o czym tu mowa ?? Jak rodzice są tak samo głupi jak ich dzieci i nie potrafią im najprostrzych rzeczy wytłumaczyć... Ale jak to mówi mateuszek, społeczństwo jest tak głupie że to przechodzi.
 Rzeczywiście jesteś gorszego sortu. Udowodniłeś to swoimi "gienialnymi myślami". Połowa "społteczeństwa" to zwykli debile (są też niezwykli?)...... ..."POliczyć najprotzrych". Nawet pisać POprawnie nie potrafią "to o czym tu mowa?". Zastanawia mnie fakt kto tę POłowę wykształcił?. Nie mieli styczności z nauczycielami. Ten proces można przyrównać do produkcji i POwiedzieć jaki producent taki jest produkt jego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kwik odrywanych od koryta piSSowców bezcenny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto obejrzeć galerię zdjęć. Można wiele zrozumieć. Już wiadomo kto głosuje na pis. Ale buźki yntelygentne!!!!!! Dlaczego te kobiety w pisie są tak brzydkie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...