Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ja nigdzie nie jade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nigdzie nie jade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się mohery
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2011 r. o 19:12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obrońca
Ostatnio edytowany 15 stycznia 2011 r. o 19:15
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak rządowym TU154M AirForce102?Po co ma stać bezczynnie.Może i Jarek z Antkiem Maciarewiczem przy okazji by się zabrali? A tak a propos.Jak sięgam pamięcią w stecz,podczas takich wycieczek zawsze coś tragicznego się dzieje.Nie chcę być " "złą wróżką" No i w tym momencie na usta ciśnie się pytanie.Ile na taką wycieczkę czarna zaraza wyciągnie pieniędzuy od państwa,od władz lokalnych,ile wycyckają od wycieczkowiczów.No i czy będzie wycieczka ubezpieczona. Znając mentalność kleru i poddańczość rządu- kler napewno będzie miał sfinansowaną wycieczkę do rzymy.Może kancelaria prezydenta zrobi remanent i znajdzie jeszcze po poprzedniku trochę małpek. No i zastanawiam się również,czy czarna zaraza przygotowuje już jakieś figurki,świeczki,kawałki szat,krew w menzurkach (ma kard.kapciowy)jako reliokwie,które będzie nabywać ciemnota.A kler będzie się bogacił. Ale wogóle co mnie to obchodzi.Nie mój cyrk,nie moje małpy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej do powiedzenia jak zwykle mają ludzie przeciwni kościołowi.Po co się malutki człowieku głupio wypowiadasz jak to są dla ciebie sprawy z innej półki.Czy ja mam coś przeciwko temu że pijesz jabola na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I kolejna okazja do zrobienia biznesu na Wojtyle, jak wszystko do tej pory z nim związane. Jaka szkoda,że Jezus to fikcja bo gdyby tak rzeczywiście powrócił na ziemię miałby kogo lać jsk w jednej z legend o sobie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiepski napisał:
Najwięcej do powiedzenia jak zwykle mają ludzie przeciwni kościołowi.Po co się malutki człowieku głupio wypowiadasz jak to są dla ciebie sprawy z innej półki.Czy ja mam coś przeciwko temu że pijesz jabola na ulicy.
A propos jabola. To kościół jest tym miejscem gdzie wino jest najczęściej pite.Rozumiem,że katolicy nie piją ? No to chyba na Antarktydzie bo tam ich nie ma. Obrażanie, tak przy okazji, to jakiś dogmat twojej religii czy tylko tak ci się śmierdząco bekło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wycieczkowicz napisał:
A może by tak rządowym TU154M AirForce102?Po co ma stać bezczynnie.Może i Jarek z Antkiem Maciarewiczem przy okazji by się zabrali? A tak a propos.Jak sięgam pamięcią w stecz,podczas takich wycieczek zawsze coś tragicznego się dzieje.Nie chcę być " "złą wróżką" No i w tym momencie na usta ciśnie się pytanie.Ile na taką wycieczkę czarna zaraza wyciągnie pieniędzuy od państwa,od władz lokalnych,ile wycyckają od wycieczkowiczów.No i czy będzie wycieczka ubezpieczona. Znając mentalność kleru i poddańczość rządu- kler napewno będzie miał sfinansowaną wycieczkę do rzymy.Może kancelaria prezydenta zrobi remanent i znajdzie jeszcze po poprzedniku trochę małpek. No i zastanawiam się również,czy czarna zaraza przygotowuje już jakieś figurki,świeczki,kawałki szat,krew w menzurkach (ma kard.kapciowy)jako reliokwie,które będzie nabywać ciemnota.A kler będzie się bogacił. Ale wogóle co mnie to obchodzi.Nie mój cyrk,nie moje małpy.
He he he he he....dobre ! 10/10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Pan i Władca napisał:
Obrońca księży pedofilów świętym. Żałosny cyrk. Ściskał dłoń faszysty Pinocheta. To ma być "wielki" Polak? To zdrajca i szkodnik, sługus Watykanu, mafii okradającej i ogłupiającej Polaków. Ten człowiek, to dla mnie mniej niż zero, jak każdy pedofil i jego obrońca. oszołomy modlące się do papieża nic o nim nie wiedzą, nawet nie wiedzą co to encykliki, nie mówiąc o przeczytaniu tych spłodzonych przez JP II. Apropo płodzenia... jak się miewa synek Wojtyły? Irenka dobrze się nim zajmuje? Bo tatuś wolał siedzieć na złotym tronie i machać z okienka do ciemnoty, niż zajmować się własnym, nieślubnym dzieckiem.
święte słowa,święte słowa...pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupota co niektórych sięga szczytu!! Skundlone społeczeństwo, chore wypowiedzi...Zawiść, zazdrość,obłuda, kłamstwo,szyderstwo, Na co jeszcze stać takich jak np. wycieczkowicz????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi poprostu szkoda słów jak czytam większość tych komentarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autorytet moralny? Dla wielu ludzi to po prostu żałosny staruszek w sukience i śmiesznej czapce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jp napisał:
Głupota co niektórych sięga szczytu!! Skundlone społeczeństwo, chore wypowiedzi...Zawiść, zazdrość,obłuda, kłamstwo,szyderstwo, Na co jeszcze stać takich jak np. wycieczkowicz????
Aż tyle wad znalazłeś u papieża ? Hmmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reson zanim coś napiszesz przeczytaj uważnie tekst! Papież to święty człowiek,a pisałem o naszym społeczeństwie i wcześniejszych komentarzach!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jadę.Będzie przepiekny pochód pierwszomajowy. Mam już hasło KATOLICCY PROLETARIUSZE WSZYSTKICH KRAJÓW ŁĄCZCIE SIĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Pan i Władca napisał:
Obrońca księży pedofilów świętym. Żałosny cyrk. Ściskał dłoń faszysty Pinocheta. To ma być "wielki" Polak? To zdrajca i szkodnik, sługus Watykanu, mafii okradającej i ogłupiającej Polaków. Ten człowiek, to dla mnie mniej niż zero, jak każdy pedofil i jego obrońca. oszołomy modlące się do papieża nic o nim nie wiedzą, nawet nie wiedzą co to encykliki, nie mówiąc o przeczytaniu tych spłodzonych przez JP II. Apropo płodzenia... jak się miewa synek Wojtyły? Irenka dobrze się nim zajmuje? Bo tatuś wolał siedzieć na złotym tronie i machać z okienka do ciemnoty, niż zajmować się własnym, nieślubnym dzieckiem.
Pierwszy raz słyszę o tym,że JP II ma syna - możesz napisać coś więcej na ten temat.Gdzie znajdę konkretne informacje na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twój Pan i Władca napisał:
Obrońca księży pedofilów świętym. Żałosny cyrk. Ściskał dłoń faszysty Pinocheta. To ma być "wielki" Polak? To zdrajca i szkodnik, sługus Watykanu, mafii okradającej i ogłupiającej Polaków. Ten człowiek, to dla mnie mniej niż zero, jak każdy pedofil i jego obrońca. oszołomy modlące się do papieża nic o nim nie wiedzą, nawet nie wiedzą co to encykliki, nie mówiąc o przeczytaniu tych spłodzonych przez JP II. Apropo płodzenia... jak się miewa synek Wojtyły? Irenka dobrze się nim zajmuje? Bo tatuś wolał siedzieć na złotym tronie i machać z okienka do ciemnoty, niż zajmować się własnym, nieślubnym dzieckiem. [/quote] [quote name='wycieczkowicz' timestamp='1295021336' post='422782'] A może by tak rządowym TU154M AirForce102?Po co ma stać bezczynnie.Może i Jarek z Antkiem Maciarewiczem przy okazji by się zabrali?A tak a propos.Jak sięgam pamięcią w stecz,podczas takich wycieczek zawsze coś tragicznego się dzieje.Nie chcę być ""złą wróżką"No i w tym momencie na usta ciśnie się pytanie.Ile na taką wycieczkę czarna zaraza wyciągnie pieniędzuy od państwa,od władz lokalnych,ile wycyckają od wycieczkowiczów.No i czy będzie wycieczka ubezpieczona.Znając mentalność kleru i poddańczość rządu- kler napewno będzie miał sfinansowaną wycieczkę do rzymy.Może kancelaria prezydenta zrobi remanent i znajdzie jeszcze po poprzedniku trochę małpek.No i zastanawiam się również,czy czarna zaraza przygotowuje już jakieś figurki,świeczki,kawałki szat,krew w menzurkach (ma kard.kapciowy)jako reliokwie,które będzie nabywać ciemnota.A kler będzie się bogacił.Ale wogóle co mnie to obchodzi.Nie mój cyrk,nie moje małpy.
Dobrze że za wstawiennictwem papy Niemcy otwierają rynek pracy, "cudownie" że od 1V. Módlcie się aby krew z pękniętego hemoroida którą wydarł Stasio Dziwisz z pampersa nie została zbyt szybko wylizana. W końcu macie co chcecie! Ciekawe dlaczego w TVParafialnej nie pokazują aktualnych zdjęć i filmów z rzekomo "cudownie" uzdrowioną? A co będzie jak ona umrze? Może w testamencie napisze że tak kochała papę że postanowiła do niego odejść i osobiście podziękować? Gawiedzi Gratulujemy! Żywca?! Ps. Szkoda że za ten cyrk płacą wszyscy podatnicy. Najlepsza okazja aby się ustawić i wysłać teściową, zginie w wypadku autokaru i konkretna kasa w kieszeni. Ostatecznie odszkodowanie będzie powiększone o to że to papa wzywał do "stawiennictwa" u Pana Boga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję lot TU-154 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE OPANUJCIE SIĘ!!!!!!!NIE CHCESZ NIE JEDŹ,ALE PO CO TE CHORE KOMENTARZE!!!!!WIEMY,ŻE DLA WIELU NAJWAŻNIEJSZA JEST KASA KASA KASA KASA KASA...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...