Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą częstsze kontrole biletów w autobusach i trolejbusach w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 grudnia 2017 r. o 07:30 Powrót do artykułu
chyba ich pogrzało. Nie mam pracy, jedynie 2x500+ to mi się za darmo należy mpk !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z jakiej racji niby? Dzieci owszem są ważne, ale nie czyni Cię to lepszym od innych, którzy mieliby za te bilety płacić. Albo znajdź pracę, albo wszędzie możesz chodzić ,,z buta''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech obniżą ceny blietów, czemu za cztery przystanki mam płacić 3,2pln? taniej samochodem, beznadziejna siatka połączeń, drogie bilety. Wprowadzić bilety do 5 przystanków za 1,70 np a nie tylko zdzierać z ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oooo, bankrutujące pod rządami Żuka miasto szuka kasy już wszędzie. nawet u gapowiczów. czy oni wierzą że to wystarczy na splate takich długów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy aktualnych cenach biletów to lepiej jeździć samochodem, w wakacje byłem zmuszony 2 razy jeździć autobusem i sytuacja jest taka na tysiąclecia wsiada menel i wysiada na Kalinie oczywiście nikt go nie skontroluje (nawet kierowca !!! ) a smród jest do końcowego, a drugi raz jak jechałem miałem kontrolę ale poziom kultury kontrolerów był taki sam jak tego menele z którym jechałem wcześniej. ZTM bardzo się stara żeby nie jeździć autobusem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk zadłużył Lublin na 1,3 mld złotych, to teraz rozpaczliwie szuka kasy gdzie tylko się da. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
oooo,  bankrutujące pod rządami Żuka miasto szuka kasy już wszędzie.  nawet u gapowiczów. czy oni wierzą że to wystarczy na splate takich długów?
 twierdzisz, że w miastach rządzonych przez pisiorów gapowicze mogą spać spokojnie? dobrze wiedzieć :) w takim razie zagłosuję na Żuka :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko plebs i biedaki jeżdżą mpk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
większy zysk przyniosło by zlikwidowanie samochodów służbowych w Ratuszu, a Żuk jeździ MPK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ztm znowu zrobił stanie na końcowych przystankach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze by tak zlikwidować loty rzadu wojskowa casa gdzie 2 przelot to ponad 40 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis jak rozbijał limuzyny to było ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawłowicz z PiS taxi jezdzi na koszt podatnika niektórym wolno wiecej taka mamy teraz władze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast Rydzykowi miliardy darowac rząd niech dopłaci do biletów dla dzieciaków ale tym razem wszystkich nie co drugiemu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze dlaczego jedni maja płacić a drudzy okradać miasto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widac 500 plus nie wystarcza na bilety bo ceny żywności ida non stop w góre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ludzie sa tak biedni ze na bilet nie stać? Przecież PIS mowì ze żyje sie lepiej i nie ma już biedu. To jak to jest? Rząd kłamie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ludzie sa tak biedni ze na bilet nie stać? Przecież PIS mowì ze żyje sie lepiej i nie ma już biedu. To jak to jest? Rząd kłamie?
Żyje sie lepiej tym z legitymacja partyjna jedynej słusznej partii reszta to 2 sort
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ludzie sa tak biedni ze na bilet nie stać? Przecież PIS mowì ze żyje sie lepiej i nie ma już biedu. To jak to jest? Rząd kłamie?
Żyje sie lepiej tym z legitymacja partyjna jedynej słusznej partii reszta to 2 sort
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moze by tak zlikwidować loty rzadu wojskowa casa gdzie 1 przelot to ponad 40 tys. Teraz moze skonczy sie to latanie bo Szydło juz nie jest premierem. A gdzie mieszka Morawiecki? Moze on nie bedzie tak bezczelny ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...