Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą podwyżki. Koniec sporu zbiorowego w lubelskim szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lutego 2019 r. o 09:29 Powrót do artykułu
Dość zachowawczo napisane. Technicy owszem dostali teraz 25 procent ale potem jeszcze 13 procent czyli łącznie 38 procent , dlatego zrezygnowali z walki o premie bo premie sobie do zasadniczych włączyli. Było pewne że ugraja więcej, oni w pierwszej transzy dostali więcej niż my we wszystkich trzech razem, zarząd solidarności i ta pani co nie rządzi natychmiast do dymisji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 25 procent , prawie 40 dostali, technicy wyrwali łącznie nawet więcej niż pielęgniarki, tak dyrekcja ich doceniła A nam w ciągu dwóch lat dali mniej niż im w pierwszej racie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo technicy!!!!!!! Tak się walczy , dostali najwięcej że wszystkich A szpitala nie sparaliżowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratownicy gratulują!! Może Solidarność weźmie przykład z techników następnym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile dostali? 38 procent ? Jak to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze tych związków co w listopadzie nam zapewniły te 10 procent powinny wszystkie polecieć ze stanowisk , po tylu latach się godzić na takie ochłapy, pielęgniarki tysiąc technicy ponad tysiąc lekarze jeszcze więcej A my co ?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się nie porównują do pielęgniarek, pielęgniarka jak zawiezie pacjenta na badanie, to technik paluszkiem nie pomoże przenieść chorego na stół, pielęgniarki same dźwigają. Po co te porównania? Praca technika jest inna i co innego do niego należy, a praca pielęgniarki jest zupełnie inna. Gdyby robili to samo, pewnie technicy pracowaliby na oddziałach, a pielęgniarki obsługiwałyby aparaty RTG. Nie macie tożsamości zawodowej, że porównujecie się ciągle z pielęgniarkami? Nie zyskacie tym naszej sympatii, szanowni technicy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem co i kto robi ale jak mi dysk operowali w psk4 to akurat na tomografii i w rtg technik mi pomagał A was Panie pielęgniarki to się powinno zagonic do roboty,, leżałem dwa tygodnie i na 10 pielęgniarek może 2 powinny tam pracować reszta do biedronki, nie uprzejme , opryskliwe grube baby bez kultury i z brudem za paznokciami,  nieroby, nie wiem co kto i ile robi na codzień ale to co widziałem przez dwa tygodnie w tym szpitalu jeśli chodzi o pielęgniarki to jakiś dramat 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat temu pielęgniarka zarabiala 100 zlotych więcej,  teraz się to rozjechalo.  Każdy ma inny zawód ale wiadomo że każdy zawód ciągnie w zadaniach do najlepiej opłaconego zawodu poza lekarskim czyli do pielęgniarek więc nie sympatię tu chodzi ale o to żeby różnica między zawodami wróciły do normy , tzn pielęgniarki zarabiają więcej ale więcej o 100 czy 200 zlotych A nie 1200 aż tak wasza praca nie jest wyjątkowa żebyście zarabiały więcej o 1200 od technika czy 1300 więcej ode mnie A jestem mgr farmacji i to wy drogie Panie uważajcie bo sympatii nie wzbudzacie i następnym razem jak będziecie zbierać zgodę od wszystkich na strajk to od farmacji go nie dostaniecie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od ratowników też nie , oszustki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od salowych dostaniecie - mopami po twarzach za te oszustwa jak to będziecie o nas walczyć,  na miejscu pielęgniarek to bym się wogole nie odzywała bo nikt tyle za uszami nie ma co one , Panie magister co wklucia nie potrafią założyć 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pielęgniarka pisze o wzbudzeniu sympatii??? Przecież was wszystkie zawody nienawidzą teraz za to oszustwo że strajkiem na którym tak naprawdę nic nie zyskalyscie A stracilyscie tylko u wszystkich od pacjentów po władzę województwa które mówiły o was co mówiły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od Rezydentów też Nie-- dość tego , żeby pielęgniarka zarabiala tyle co lekarz , szanownym paniom pielęgniarkom poprzewracało się w głowach  trochę i w jakim tonie wogole ta Pani pisze ten komentarz ? Uważajcie technicy bo nie wzbudzacie sympatii - to wy Panie pielęgniarki uważajcie bo jako rezydent już doświadczony mogę powiedzieć śmiało że poziom wiedzy , kultury i higieny osobistej połowy z Was to rzeczy których nie powinno się komentować ale jednak trzeba, bo braki macie na każdym polu o każdą z Was mówi że jest lepsza niż rezydent i tak dalej ? W ilości pochlanianych kalorii napewno. A kolegom technikom gratulują rezydencji z kliniki aneatozjologii i jeden neurolog z nami tu obecny również. Pielęgniarek nie pozdrawiamy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest chory szpital ! Kominy płacowe ogromne, różnice w branżach również. Kierowników więcej niż pracowników ! Ci co najwięcej mają najmniej pracują , za to krzyczą i walczą o władzę. No cóż przecież to szpital uniwersytecki, ryba psuje się od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żebyś ty nie dostała po gębie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie rezydencie Ciebie też nie pozdrawiaja pielęgniarki z anestezjologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie które pielęgniarki są najgorsze? To te wszystkie salowe i noszowi, którzy dla lepszej kasy skończyli pielęgniarstwo na WSEI. Za pieniądze, tam każdy zdaje, byle się kasa za studenta liczyła. Przychodzą potem do pracy i psują nam wizerunek. Bo za wyborem drogi życiowej nie stała tu chęć pomocy bliźniemu, empatia i zrozumienie m.in. tylko kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ważniejsza sprawa niż zabudowa Górek czechowskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze powiedziane, jestem rezydentką na SOR i codziennie panie pielęgniarki pragną udowadniać jakie to one mądre nie są, a już napewno mądrzejsze ode mnie, w głowach się poprzewracało, jakoś ratownicy do pracy się nię wtrącają ale pielegniarki najmądrzejsze!!! nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
25 lat pracuje w kadrach tego szpitala i naliczam pensje, pielegniarki przez kilka najblizszych lat niech zamkną już buzie bo już wszyscy mamy was dość, artykuł o technikach a te już szczekają, do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...