Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą sadzić na Czechowie. Ale najpierw chcą wycinać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2016 r. o 17:15 Powrót do artykułu
Wytną duże a posadzą maleńkie krzaczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sciac drzewa by sadzic drzewa. Ktos placi za takie debilne pomysly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, a czy ktoś pytał mieszkańców o zdanie w tej sprawie? Ja tam mieszkam i nie chcę żadnego placu seniora zamiast placu zabaw dla dzieci i żadnej łąki kwietnej. Krzaki przy wejściu do klatki schodowej też mnie nie interesują. Zamiast tych ,,udogodnień" proponuję spółdzielni zastanowić się nad kwestią braku wind w przystosowanych do nich budynkach pięciokondygnacyjnych, np. Przy Noskowskiego 2, 4, 8. Seniorzy z czwartego piętra woleliby je po stokroć aniżeli placyk i fontannę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było chodzić na zebrania mieszkańców. Nieobecni nie mają prawa głosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I DOBRZE NIECH WYCINAJĄ DRZEWA POSADZONE BEZ POJĘCIA JAKIE MOGĄ UROSNĄĆ I W SŁONECZNYCH MIESZKANIACH NA CAŁE LATO ZAGOŚCIŁA CIEMNOŚĆ.A wogóle to stanowią kolizyjny element przestrzenno-kompozycyjny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NIE MOŻNA BY JE POPRZYCINAĆ ŻEBY MIESZKAŃCOM CHOĆ TROCHĘ POŚWIECIŁO LATEM SŁONKO??????????!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiekuiste ciemności panują latem w parterowych mieszkaniach,ale cóż badyle ważniejsze od ludzi-może jakiś tajfun pomoże nam się pozbyć części zielonego badziewia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marze o tym, zeby wszyscy zwolennicy wycinek, rzeczywiscie dostali swoje wycinki a pozniej umierali we wlasnych "wolnych od zielonego badziewia" mieszkaniach i osiedlach ze skwaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOT znalazł się obrońca ,,krzywdzonej"zieleni pewnie sam mieszka na poligonie i nic nie zasłania mu światła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie umrze w słonecznym mieszkanku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani kierowniczka slynie jak do tej pory z wycinania ławek dla starszych osob teraz boerze sie za wycinanie drzew,ktore przwszkadzaja deilom.StanowczeNIE wycince.Mam nadzieje że nie będzie wydane zezwolenie na likwidację zielonych płuc osidla Szymanowskiego,w szcxzególności przy bloku Harnasie nr3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekolog napisał:
Pani kierowniczka slynie jak do tej pory z wycinania ławek dla starszych osob teraz zabiera sie za wycinanie drzew,ktore przwszkadzaja deilom.StanowczeNIE wycince.Mam nadzieje że nie będzie wydane zezwolenie na likwidację zielonych płuc osidla Szymanowskiego,w szczególności przy bloku Harnasie nr3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ekolog napisał:
Pani kierowniczka slynie jak do tej pory z wycinania ławek dla starszych osob teraz boerze sie za wycinanie drzew,ktore przeszkadzaja niektórym upierdliwym mieszkankom  .StanowczeNIE wycince.Mam nadzieje że nie będzie wydane zezwolenie na likwidację zielonych płuc osidla Szymanowskiego,w szcxzególności przy bloku Harnasie nr3.Proszę przypomnieć sobie 37 lat wstecz jaka to byla pustynia!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...