Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie co jeść na stadionie. A loże wynajęte

Utworzony przez zbyszek, 24 września 2014 r. o 20:27 Powrót do artykułu
kupiłem bilet na otwarcie za 15 zeta okazuje się że kilka tysięcy biletów rozdał MOPS dla patologii z maja łęczyńskiej i tatar. Czy ktoś się zastanowił co robi. Mają rozdawać za darmo pizze i słodycze. Ja nie chcę być stratowany okradziony czy dźgnięty nożem. Ja się nie zgadzam by by aborygenów z maja i tatar wpuszczać na takie imprezy z normalnymi ludźmi. Ja zażądam zwrotu pieniędzy za bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłem bilet na otwarcie za 15 zeta okazuje się że kilka tysięcy biletów rozdał MOPS dla patologii z maja łęczyńskiej i tatar. Czy ktoś się zastanowił co robi. Mają rozdawać za darmo pizze i słodycze.
  Bilety musiały być puszczone za friko, bo w przeciwnym razie TVN i lubelski ratusz byłyby stratne wizerunkowo (transmisja na żywo w TVN od 17.00 do 19.00). A tak trybuny będą pełne, murawa prawie też. Żuk odfajkuje sukces, TVN odfajkuje oglądalność w TV wiochmeńskiej imprezy remizowej "Talent czy Factor", kto ma zarobić ten zarobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłem bilet na otwarcie za 15 zeta okazuje się że kilka tysięcy biletów rozdał MOPS dla patologii z maja łęczyńskiej i tatar. Czy ktoś się zastanowił co robi. Mają rozdawać za darmo pizze i słodycze. Ja nie chcę być stratowany okradziony czy dźgnięty nożem. Ja się nie zgadzam by by aborygenów z maja i tatar wpuszczać na takie imprezy z normalnymi ludźmi. Ja zażądam zwrotu pieniędzy za bilet.
Chłopie to jest Lublin. Tu klasę średnią stanowią lekarze, prawnicy i urzędnicy na kierowniczych stanowiskach. Jak nie chcesz się stykać z lumpenproletariatem musisz się przeprowadzić co najmniej do wawy.   Swoją drogą, nie wstyd ci? Impreza jest przecież adresowana do prostaków. Mogłeś zaczekać aż zdarzy się coś sensownego na tym stadionie, o ile kiedykolwiek się zdarzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozdali bilety bo pewnie słaba szła sprzedaż biletów na to wspaniałe wydarzenie  :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skąd taka informacja? bilety były tylko darmowe dla dziecików z domu dziecka, co uważam za słuszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem jaka telewizję ogląda kolega, jak nie tvn...bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto idzie sna koncert czy mecz żeby sie najeść...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby tylko ten patologiczny motor nie dostał tego stadionu ,BŁAGAM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...