Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie dyspensa od piątkowej wstrzemięźliwości

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 grudnia 2016 r. o 11:00 Powrót do artykułu
To chyba jakieś jaja ! A czy żeby jeść potrzebuje mieć budzika ? Ja nie ! pierwsze słyszę takie babskie ględzenie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Codziennie nie mam chleba.Gdy dostanę coś do jedzenia -konsumuję.Żaden duchowny nie widzi mojego głodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czarne chyba się przeceniają i myślą że to wiek 19 ty i mogą rządzić ciemnym ludem a tu nic z tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma potrzeby. Wódka i wino są postne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwięcej uniwersytetów powstało właśnie w czasach średniowiecza, łoświecune lewusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średniowiecze już minęło a tu ciemnota i zabobon,szczególnie na wschód od Wisły,stosy,czarownice,inkwizycja piękne czasy dla Watykanu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech mnie o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie lune laskawcy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest potrzeba wypić i za*uchać, to można swoją religię zawiesić na kołku. Brawo ten kapłon!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy narusza się tradycje to sygnał że już nie pozostało nic co miało jakąkolwiek wartość. Jeśli duchowny chce jeść mięso w piątek to niech je a nie zmienia wielowiekowej tradycji którą nawet królowie, cesarzowie przestrzegali . Post to prywatna decyzja, jedni poszczą bo tak nakazuje religia inni po to aby raz w tygodniu dać odpocząć żołądkowi czy aby oczyścić organizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że już niedługo ogarnie cie postęp islamu, ale wtedy nie bedziesz krytykowal, bo się zesrasz ze strachu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serio? dzięki łaskawco czanomafijny... a na tace też mogę nie dać tego dnia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...