![]() |
Straszenie pielęgniarek prokuraturą i zastraszanie ich to metody rodem z PRL-u.to jest karygodne co się wyprawia w ministerialnych kuluarach. Gdzie są władze? Wojewodo nasz internetowy bohaterze czas się wynurzyć.
|
![]() |
Tak właśnie PiS ustami Pana premiera obiecywał podwyżki i "uratowanie służby zdrowia". Podwyżki = nagrody i owszem były ale dla swoich w rządzie a uratowali to swoich szwagrow i kuzynow od bezrobocia, dając im posady w spółkach państwowych. Zbliża się koniec dojnej zmiany.
|
![]() |
Dość policyjnego państwa gdzie obywateli ma się za nic a liczą się tylko partyjne interesy.
|
![]() |
Gdzie jest wojewoda ? Na youtubie ? Czas wrócić do rzeczywistości i działać!
|
![]() |
Jaki rząd taki Wojewoda
|
![]() |
A morawuecki mówił że przecież macie tyle kasy w budżecie to powinno starczyć na podwyżki pielęgniarek
|
![]() |
Na nagrody dla ministrów było a na podwyżki dla pielęgniarek nie ma?
|
![]() |
PIS weźmie prokuratora z Piotrowicza z PRL i sędziego Kryże ze stanu wojennego to odechce się im strajkować
|
![]() |
Dostaną od Morawieckiego obietnie jak rezydenci, a potem tak samo PIS je wykoleguje
|
![]() |
Tyke gadali na PSL ale gdyby nie Bratkowski i Sosnowski to byłby paraliż. Marszałek rozwiązał problemy 3 szpitali, a wojewoda czarnek tylko krytykuje. W naszym wojewodztwie to PIS jest #totalnaopozycja. Wszystko na nie, jak dzieci. Ile tak można?!
|
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź:
Przerwa techniczna ... ...
|