Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie głosowanie nad mandatem Krzysztofa Żuka? Co z zamówioną opinią prawną?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2017 r. o 21:37 Powrót do artykułu
Żaden szanujący się prawnik nie sporządzi opinii jaka jest w tej sytuacji oczekiwana przez zleceniodawcę. Stąd te przesunięcia terminu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kowalczyk to krętacz i sprzedawczyk, najpierw PIS, potem PO, potem Żuk, co jeszcze panie Kowalczyk. Kto będzie kolejny do lizania butów przez Kowalczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie spocznie dopóki nie wytnie w pień wszystkich inaczej myślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko wystarczyło zajmować się zarządzaniem Lublinem, a nie szukaniem zarobku w kilku miejscach równocześnie. Nie byłoby teraz żadnego problemu. Większość wyborców nigdy by nie zagłosowała jeśli wiedziedziałaby, że chałtury będą najważniejsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy was pogięło psieuszy? Mieszkańcy Lublina to nie ciemny lud, który wszystko kupi tylko dumni ze swego miasta i prezydenta mieszkańcy. Spadajcie ze swoimi komentarzami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....mieszkancy Lublina najprawdopodobniej zapomnieli, kto wygral wybory i rzadzi w kraju! A szkoda, bo wiedzieliby skad idzie dobro dla wszystkich Polakow, a nie tylko mieszkancow jednego miasta. Dobrobytem nalezy sie dzielic, a nie tylko zagospodarowywac na wlasnym podworku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten Jasio Wędrowniczek co siedzi koło Łysonia musi brać w dalszym ciągu wynagrodzenie w dietach. Zabrać mu te diety a dać wynagrodzenie od którego trzeba ściągać podatek dochodowy i FUS. Ile lat Ta sirota będzie się ślizgać na tyłkach szarych podatników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kogo PIS w Lublinie ma na prezydenta ....? Ja jestem tzw. PISowcem  ale nie wyobrażam sobie prezydenta Lublina z PiS ...
Obiło mi się o uszy nazwisko Soboni, co o nim myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Kogo PIS w Lublinie ma na prezydenta ....? Ja jestem tzw. PISowcem  ale nie wyobrażam sobie prezydenta Lublina z PiS ...
Przedstawię wam kandydatów - jeden z nich zostanie prezydentem i nie będzie związany tylko z PIS-em:  Godlewski, Soboń, Małecki, Sobczak, Janulewicz, Żuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...