Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie najazd kibiców na Euro 2017 w Lublinie. Już rezerwują miejsca w hotelach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2017 r. o 16:54 Powrót do artykułu
Na huuj to hlokujecie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj drzwiami i oknami walą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dostęp ograniczony do komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wyobraź sobie.że walą drzwiami i oknami,ździwiony bo wròzka powiedziała.tobie że będzie.klapa.:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie bylo tak jak na ostatnich mistrzostwach w Czechach, ktore ogladalem. Frekfencja mizerna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daj Boze niech beda tlumy. Tylko nie takie jak na meczu z mlodziezowa reprezentacja Wloch w Łecznej.Tez byl komplet widzow, lecz ogladalo sie beznadziejnie, poniewaz nagonili dzieci ze szkol podstawowych,ktorych mecz interesowal srednio, wiec biegaly po trybunach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha już to widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To my mamy bazę hotelową? Nie wiem, dwa hotele to widziałem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To my mamy bazę hotelową? Nie wiem, dwa hotele to widziałem....No wyobraź sobie ze mamy,a jak ty tylko dwa hotele widziałeś to tak naaprawde h+ja widziałeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...