Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpłatna sterylizacja i kastracja psów i kotów w Lublinie. Można też oznakować psa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2018 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Kastracja i sterylizacja nie jest zgodna z naturą i nie jest zdrowa. Amatorzy dręczenia zwierzaków w ten sposób niech się sami wysterylizują i wykastrują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super! Tylko dlaczego tylko z Lublina? Ja jestem z Niemiec i tez chce za darmo psa wykastrować i 2 koty ktore dokarmiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim będziecie gadać "znawcy wszystkiego" czy sterylizacja jest "niezgodna z naturą i ze zdrowiem" to zapraszam do pogawędki z weterynarzem. Szybko zmienicie swój błędny osąd, który jest nie jedynym w waszym życiu. Są pewne przypadki, gdzie robi się takie zabiegi, aby np.: pomóc zdrowotnie swojemu zwierzęciu. Dlatego jak jesteście zwolennikami "natury" to równie dobrze możecie biegać po mieście nago. Tak samo robi się polowania, aby zachować odpowiedni łańcuch pokarmowy eliminując słabe jednostki lub te których jest za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi się wydaje że kastracja i sterylizacja powinna być darmowa tylko wtedy gdy zwierze zostanie poddane zabiegowi w parze z właścicielem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kastrację i sterylizację oraz czipowanie należy zacząć od posłów, następnie to samo zrobić z urzędnikami miejskimi i ich zwolennikami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego wszyscy mieszkańcy mają dokładać do psiarzy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ, mamy bardzo dużo telefonów odnośnie darmowej sterylizacji bardzo prosimy o wpisywanie adresu gabinetu w "google" aby wyszukać numer telefonu. Gabinet Gato z Wrześni ( województwo wielkopolskie)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...