Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Można jeszcze korzystać z wolnych terminów u Lubelskiego Stowarzyszenia Samopomocy. Bezpłatne Porady: co drugą środę od godz. 16:00 do 18:00 przy ul. Probostwa 27 Lublin. Zapisy po nr. tel 696-638-037
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo chyba bezpłatne porady nie dotyczą akurat prawa gospodarczego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezpłatnych porad prawnych z zakresu odszkodowań zawsze udziela Kancelaria Radcy Prawnego Pawła Iwaniaka przy ul Peowiaków 10/5, bez żadnych zobowiązań i za darmo można się dowiedzieć czy należy się nam odszkodowanie a jeśli tak to w jakiej wysokości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj byłam w ratuszu to pan w informacji chciał mnie zapisać na leszczyńskiego lub lipową tam mówił że dla mnie najbliżej by było,a ja chciałam się dowiedzieć czy mi przysługuje mieszkanie itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...