Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
przecież to jest szczur hodowlany, co widać po umaszczeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"sfilmował to wszystko, a gdy podchodził coraz bliżej zwierzęcia, to uciekło w krzaki. – Taką sytuację widzieliśmy tu po raz pierwszy – mówi ojciec autora nagrania". Też się nie spotkałem nigdy z ucieczką szczura w krzaki. Z reguły wychodzą gdy do nich się zbliżam. Podziwiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy to czasem nie jest ten dziwoląg co chce być facetem a to kobietą a teraz jest szczurem,wolno mu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś zabrał tego szczurka? Bo widać, że jest hodowlany i nie powinien koczować na ulicy. Jeśli nadal tam jest to mogę go zabrać tylko nie wiem jaki to dokładny adres :c
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczurów o podobnym umaszczeniu było więcej w tych krzakach. Duże i małe osobniki. Wybiegały co chwilę na chodnik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to oczywiście szczur hodowlany. skoro jest ich tam więcej to znaczy że ktoś zwyczajnie głupi je wypuścił z hodowli z którą zapewne nie dawał sobie rady.  Takie postepowanie ze zwierzętami jest plagą zarówno wtedy kiedy dotyczy kajmana jak i szczurów psów kotów czy ryb (np. piranii)... Należy wezwać straż miejską która szczury odłowi i dostarczy na Stefczyka do LCMZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...