Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Billboard pomógł. Mecenas \"G\" odda pieniądze klientowi

Utworzony przez Michał, 14 października 2010 r. o 12:04 Powrót do artykułu
I klawo! Tak należy ścigać oszustów. Następne bilbordy powinny dotyczyc lekarzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre imię? Hahaha... ubawiłem się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się , że taki bilbord był skuteczny. Ja mogłabym napisać "mecenasie K. oddaj pieniądze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można okradać ludzi potrzebujących pomocy!!! Panowie mecenasi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JEDNAK POMOGŁO ! MOŻE TAK POWINNI ROBIĆ WSZYSCY KTÓRYCH OKPIONO.TYLKO CZY WYSTARCZYŁOBY W MIASTACH MIEJSCA NA" PANIE MECENASIE,DOKTORZE,EGZAMINATORZE,POLICJANCIE,DYREKTORZE,INSPEKTORZE,CTC.ETC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jestem właśnie po rozmowie z mecenasem "G" – poinformował przedsiębiorca. – Najpierw zaczął do mnie wydzwaniać, potem nalegał na spotkanie, aż wreszcie się spotkaliśmy. Adwokat mnie przeprosił i zapowiedział, że odda cały dług i pokryje wszystkie koszty z nim związane" Do wszystkich pajaców, którzy pod poprzednimi artykułami straszyli tego przedsiębiorcę Sądem i sprawami o "naruszenie dóbr osobistych" : Tak trzeba załatwiać chciwość lubelskiego adwokackiego grajdołka, ćwoki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się konspiruje, chce pozostać anonimowy, nie pisze o jaką sprawę chodzi więc pewnie o jakiś przekręt. Czyżby chciał wyłudzić pieniądze od klienta? A pan mecenas G. nie sprostał zadaniu? Osobiście nie chciał bym mieć do czynienia z takim przedsiębiorcą który ma sprawy w sądzie. Z ciekawości zwrócę uwagę czyja reklama powróci na to miejsce bo nie wierzę, że ktoś wykupił bilbord tylko na powieszenie takiego plakatu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy mecenasi zadzwonili do tego oszusta i mu rzekli : " Stary, no oddaj te marne kilka patyków temu biznesmenowi, bo się chryja zrobiła i nam klienty uciekają. Wszyscy myślą, że w Lublinie same złodzieje na palestrze, a my z naciągaczami to mamy tyle wspólnego co z Mercedesami ... czyli nic. W miasto poszła informacja, że my wszystkie to oszusty i malwersanty. Dobrze ci radzimy, oddaj kasiorkę, bo jak nie to ujawnimy, że to o ciebie chodzi. Musimy w końcu dbać o swoje tyłki, no nie ? "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mecenas mówił tylko, że zaczęli do niego wydzwaniać różni ludzie w tej sprawie – zdradza przedsiębiorca. – Mogę tylko przypuszczać, że mogli to być także inni adwokaci, których nazwiska zaczynają się na literę "G" Koledzy z lubelskiego światka adwokackiego nastukali swemu koledze mecenasowi przez telefon i on w try miga obiecał oddać forsę klientowi. Przestraszyli się, że aferalna łatka przylgnie do ich tyłków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Tak się konspiruje, chce pozostać anonimowy, nie pisze o jaką sprawę chodzi więc pewnie o jakiś przekręt. Czyżby chciał wyłudzić pieniądze od klienta? A pan mecenas G. nie sprostał zadaniu? Osobiście nie chciał bym mieć do czynienia z takim przedsiębiorcą który ma sprawy w sądzie. Z ciekawości zwrócę uwagę czyja reklama powróci na to miejsce bo nie wierzę, że ktoś wykupił bilbord tylko na powieszenie takiego plakatu.
Wnioski raczej mało przemyślane - sam sobie tworzysz teorię spiskową na podstawie urywkowych danych i własnej fantazji. Chociażby to "analizowanie" powierzchni billboardowej. Ho, ho, ho. W poprzednim artykule przedsiębiorca powiedział, że to jego powierzchnia i będzie tam wieszał, co zechce. No, ale tacy "spiskowi" raczej nie wgłębiają się w sprawę. Bez żadnych podstaw osądzasz człowieka - nie mówi o jaką sprawę chodzi, więc to musi być przekręt? Człowieku, używaj mózgu w komplecie z klawiaturą. Męczą mnie tacy jak Ty. A Twoim językiem i mózgiem ktoś mógłby tak o Tobie: Uuuu... się odezwał złodziej zainteresowany! "Gość" pisze na forum anonimowo i atakuje człowieka, który chce odyskać swoją własność. Uderz w stół i tak dalej. Ciekawe jaki ma w tym interes to pewnie sam pan mecenasik "G" albo jego rodzinka (ta pierwsza litera w nicku to ciekawy zbieg okoliczności), bo się jeszcze mało nachapał i kole go oddawanie pieniędzy.... itd... takie błoto łatwo wychodzi spod palca... A jak Ci się czyta takie bzdury? Rozumiesz? Pewnie nie, nie liczę na to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a mnie oszukala pani walscicielka firmy WALDI-przewozy busem; przyjęła zamowienie na przewoz z Niemiec do Lublina, a bus nie przyjechal i już. Pani uważa, ze nic sie nie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A najlepsze jest to, że ten adwokat nigdy nie pracował w Lublinie - tutaj ten przedsiębiorca ma tablicę i tylko dlatego wystawił bilbord.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
focus napisał:
A najlepsze jest to, że ten adwokat nigdy nie pracował w Lublinie - tutaj ten przedsiębiorca ma tablicę i tylko dlatego wystawił bilbord.
Szanowny 'focus' wskaż proszę miejsce [miasto] w którym ma swoją kancelarię mecenas G. - proszę o to ponieważ jestem w podobnej sytuacji, co przedsiębiorca z artykułu Pozdrawiam Michal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym nazwiskiem na G to jakaś zmyła!!! To chodzi o malwersanta i oszusta z ul. Kołłątaja w Lublinie mec. Krzysztofa Smagę, rodem z Opola lubelskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek napisał:
Z tym nazwiskiem na G to jakaś zmyła!!! To chodzi o malwersanta i oszusta z ul. Kołłątaja w Lublinie mec. Krzysztofa Smagę, rodem z Opola lubelskiego...
Możesz coś więcej napisać, też chyba mam podobny problem. Pisz na jankowal1119@wp.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...