Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Billboard przeciwko adwokatowi z Lublina. \"Bo mnie oszukał\"

Utworzony przez Henio, 12 października 2010 r. o 11:39 Powrót do artykułu
Czy jest coś napisane, czego ja nie widzę?. Czy jest tam napisane że to "lubelska papuga"? Złodzieje czują się dotknięci?. Nie wiedzą czyj klient to napisał?. Gdy by mieli czyste sumienie, to mieli by to daleko gdzieś. Widocznie tak nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam do lubelskiej papugi z nazwiskiem na G po poradę nie pójdę, nie ma dymu bez ognia, poza tym nie wiadomo który to z nich albo która to, więc najbezpieczniej zrezygnować z ich usług
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka napisał:
ja tam do lubelskiej papugi z nazwiskiem na G po poradę nie pójdę, nie ma dymu bez ognia, poza tym nie wiadomo który to z nich albo która to, więc najbezpieczniej zrezygnować z ich usług
Kasiu ale to wszystko jedna banda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
confused napisał:
akurat kilku z tych na G. to solidni, rzetelni i uczciwi adwokaci, ten przedsiębiorca zostanie na pewno pozwany
confused, jesteś bystry jak woda w klozecie, synku. Nie bij piany, że przedsiębiorca zostanie pozwany, bo jeszcze jakiś przedszkolak w to uwierzy. Pójdzie wtedy w Polskę wieść, że w Lublinie cała palestra to zadufane i zacietrzewione przygłupy. Wchodzisz w to, confused ? Chcesz żeby Twoi klienci odpłynęli ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje się, że tego typu działanie to jedyny skuteczny sposób na niektóre korporacje zawodowe. Zwłaszcza lekarzy, prawników, komorników. Te organizacje bronią bronią swoich członków z zawziętością godnej doprawdy lepszej sprawy. Często bronią ich z jawnym pogwałceniem prawa, nie wspominając już etyki, moralności i ( takie zapomniane słowo w tych kręgach) przyzwoitości. Bo moja mama mówiła mi, że jak nie jestem pewien jak się zachować, to abym zachował się PRZYZWOICIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację, lepiej nie korzystajcie z usług ... Bo i po co skoro i tak się nie zrozumie. A w artykule, napisanym bardzo przystępnym językiem,napisano bardzo wyraźnie, że wg. oświadczenia "reklamodawcy", nie chodzi o lubelskiego adwokata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henio napisał:
Pewnie, cytując klasyka, "jaki przedsiębiorca, taki adwokat".
Niech cwaniak się przyzna, a nie mądry chce pozostać anonimowy. Ciekawe czy później tak chętnie ludzie będą korzystać z jego usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie powie do czego się zobowiązał adwokat, ciekawe czy to było zgodne z prawem co chciał osiągnąć "oszukany".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mojski- a ty nikogo nie oszukałeś i zapłaciłeś wszystkie pensje pracownikom. media light notorycznie okrada pracowników !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety samorządy, nie tylko adwokatów, nie rozumieją pojecia "etyka zawodowa". Może ich nie uczyli tego jak postepować aby nie razić innych i być uczciwym w działaniu i w słowach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adwokaci często oszukują klijentòw ja sam miałem adwokata co wzioł pieniądze a na sprawie prawie wogòle sie nie odzywał.... Złożył jeden wniosek i to tylko dla tego że go sąd do tego zobowiązał. Za łem śmiecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolniłem śmiecia.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mojski, to Ty oddaj pieniądze wszystkim których oszukałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma Media Light z p. Mojskim na czele oszukała wielu przedsiębiorców, których znam osobiście, w tym i mnie. Krętacz, notoryczny kłamca i złodziej… żadnych interesów z tym człowiekiem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...