Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda, że mnie tam nie było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto po nich posprząta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
twoja stara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że kiedyś w tej gazecie pracowali dziennikarze, którzy nie pisali "nie mniej jednak", a jeśli już nawet któryś z "orłów" redakcyjnych popisał się takim "passusem", to miał zwykle gramotnego kierownika, który poprawił ten "wyczyn". W ostateczności załatwiała taki problem osoba kwalifikująca tekst do druku, ewentualnie "ostatnia instancja", czyli korekta. Ech, gdzie te czasy ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też zwróciłem uwagę na ten rażący w oczy błąd nie dość ze "niemniej" napisane rozdzielnie, to jeszcze ze słowem "jednak" skąd biorą takich marnych pisarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna głupota, a może tak zamiast śmiecić pozbieraliby śmieci w Lublinie, wydaliby energię na coś pożytecznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajny pomysł !!! popieram, ale lubelakom nie mieści się to w głowie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłam na bitwie ale słyszałem od koleżanki że zabawa byłą super, niestety Lublin to Lublin tu zraz znajdzie się stos marudów i narzekaczy którym nic się nie podoba. W Krakowie, czy Warszawie takie akcje są co roku i cieszą się dużą popularnością. Oby więcej takich pozytywnych akcji w naszym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem za, ale pod warunkiem, że po sobie posprzątali, bo tylko wtedy jest to fajne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qen napisał:
też zwróciłem uwagę na ten rażący w oczy błąd nie dość ze "niemniej" napisane rozdzielnie, to jeszcze ze słowem "jednak" skąd biorą takich marnych pisarzy?
Prawdopodobnie stąd, że ci, którzy "biorą", sami nie są lepsi. :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...