Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A w liście ani słowa o aborcji. Nie podburzam tylko pytam dlaczego?
 Przecież kościół szanuje prywatność ludzi i nie wpieprza im się w życia. Więc po co mieli wspominać? ***** ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki biskupami bedą zostawać tacy twardogłowi jak Jędraszewski czy Depo to się nic nie zmieni ! Tacy jak oni czy Rydzyk to własciwie pełnią rolę politykow pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopóki biskupami bedą zostawać tacy twardogłowi jak Jędraszewski czy Depo to się nic nie zmieni ! Tacy jak oni czy Rydzyk to własciwie pełnią rolę politykow pis.
Dlatego trzeba sobie powiedzieć - a co mnie obchodzi, kto jest biskupem? Nie chodzę, nie daję na tacę, olewam cały ten kler. Jeśli wierzę, to Boga znajdę wszędzie. I tylko trzeba postawą obywatelską odciąć tę czarną zarazę od budżetu państwa, wybrać polityków, którzy wypowiedzą konkordat, wyprowadzą religię ze szkół, zlikwidują etaty kapelanów, przejmą zarząd cmentarzy w cywilne, państwowe ręce itp. I zaraz zobaczymy potężne oszczędności w budżecie, który został tak mocno wydrenowany przez PiSowskie rządy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fuj fuj i jeszcze kilku fuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ja - człowiek świecki jestem z Wami - "Człowiekami" Duchownymi ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...