Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bo fajki były za zdrowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów mieszkańcy Dzikich Pól w akcji. Stepan B. ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany.... złapia ich szybko....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska policja jest albo nieudolna labo skorumpowana. "Fajki" z przemytu można kupić na każdym targowisku i nikomu z głowy włos nie spada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za mordownia że o 7 już otwarte i co za 41 letnia beneficjentka 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz spadł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie wiesz nie pisz pierdół.aNormalny bar.Pewnie ty takich nie znasz i oceniasz inne bary na pkdstswie tych co bywasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 luty demonstracja w sprawie ukrucenia rządów kasty, niech w końcu nie będą bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haraczu "za ochrone" nie zaplacil w terminie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest ta wspaniałą lubelska policja, za każdym razem kiedy jestem na targu zaczepiają mnie te same osoby czy nie chcę kupić papierosów lub wódki, tak samo jest w dużych miejscach handlowych od wielu lat, tylko policja i czarni tego nie widzą-dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro dla dobrych chlopakow z bazaru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH SZANOWNA REDAKCJA ODPOWIE NA PYTANIE - ZADA PYTANIE POLICJI - DLACZEGO ZGODNIE Z DZIESIĄTKAMI KOMENTARZY NA FORUM, OD LAT MOŻNA KUPIĆ NIELEGALNE PAPIEROSY NA TARGACH I NIKT NIKOGO W TEJ SPRAWIE JAK WIDAĆ NIE ZATRZYMUJE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska policja jest albo nieudolna labo skorumpowana. "Fajki" z przemytu można kupić na każdym targowisku i nikomu z głowy włos nie spada.
  Zgarnięcie z ulicy drobniaków nic nie pomoże. Jak dostaną grzywnę to okaże się, że nie ma z kogo zedrzeć i państwo dokłada do interesu na postępowanie. Jakby mieli ich wszystkich z miejsca sadzać to ciekawe gdzie by ich trzymali? I znów za pieniądze podatnika. A inna rzecz, że tacy goście nie mają przy sobie wystarczającej ilości żeby robić kipisz. Znajdź mi takiego, co pójdziesz i kupisz od ręki np 10 wagonów, co typ zza pazuchy wyciągnie.,, Jak taki oblatany jesteś to ponoć są wakaty, łap się, zobaczymy czy będziesz taki Lublin ranger.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis 4 lutego 2020 roku godzina 12;28 w lublinie przechodze sobie kulturalnie przez przejscie dla pieszych na swiatlach naprzeciwko sklepu ”nova” a tam przed samym wejsciem do sklepu stoji sobie 2 policjantow lub jak kto woli 2 dzielnych strozow prawa a jakies 40 metrow obok jest grupka okolo 8 mlodych chlopakow w dresach i handel papierosami trwa w najlepsze. i teraz mam pytanie czy ci dwaj policjanci sa slepi badz udaja slepych czy jednak mozne handel papierosami bez akcyzy jest jednak legalny ???!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że w porę wyjechałem z tego buraczanego miasta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beneficjent to ciebie zrobił tłuku ,nie znasz to nie pi..czereśniaku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beneficjent to ciebie zrobił tłuku ,nie znasz to nie pi..czereśniaku 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna szkoda że wyjechałeś, tak ładinie śmierdziało 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo durne przepisy nie pozwalają ścigać za niewielką ilość sprzedawanych papierosów bez akcyzy, a policja nie umie prowadzić obserwacji, która doprowadziłaby do miejsca przechowywania dużych ilości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja widzi, bawi i wychowuje...papierosów nie pali, to co się ma interesować ? ... Poza tym społecznie korzystnie jest, jeśli rozwija się handel, a jak Rząd miałby jeszcze więcej pieniędzy z akcyz na przepicie, to by im szybciej wątroby popękały :) Nie bójta się ludzie !!!! ...nie dla nas podatki, to czym się martwita ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...