Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budimex idzie na rękę mieszkańcom Tereszyna

Utworzony 8 października 2015 r. o 17:59 Powrót do artykułu
Haha Budimex idzie na ręke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[ Haha Budimex idzie na ręke ]........... Zaśmiała się koza i zdechła .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To się nazywa kompromis. Mieszkańcy, nie bądźcie pieniaczami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez sensu!!! CHCEMY PRZEJAZDU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Powyższe rozwiązania będą obowiązywały do czasu wybudowania wiaduktu, tj. do kwietnia 2016 roku" CZYLI PRZEZ CAŁY OKRES PRZERWY TECHNICZNEJ NIE BEDĄ ROBIĆ NIC, A MY MIESZKAŃCY NADAL BĘDZIEMY JEŻDZIĆ. O SORY BĘDZIEMY DRAŁOWAĆ PRZEZ ŚNIEG I Z DZIEĆMI I Z ZAKUPAMI I Z TORNISTRAMI POD PACHĄ PO CIEMKU PRZEZ NIESKOŃCZONY WIADUKT!! BEDZIECI ODŚNIEŻAC TĄ KŁĄDKĘ ZIMĄ CODZIENNIE PRZED 7???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W. Michalak Drodzy mieszkańcy wyzerujmy liczniki i dajmy wykonawcy dokończyć prace INWESTYCJI I TAK NIE DA SIĘ ZATRZYMAĆ S19 jest drogą która stanowi system dróg krajowych pomiędzy największymi miastami w Polsce, stąd również jej kategoria drogi S. Nie wierze i doskonale wiem że mieszkańcy wsi Tereszyn nie są fiutami. Jeśli jesteśmy fiutami powiadommy Watykan, myślę że papież Franciszek zainteresuję się sprawa bo jest poważna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez wiadukt juz jest, nie ma tylko nawierzchni.I to ma zajac im 5 miesiecy ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebac jebac jebac gang Albanii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem po co robic z tego afere. Nikomu nie zaszkodzi troche wiecej ruchu i wiecej odcinka do pokonania. Szybko zleci zanim to wybuduja i przejazd bedzie ponownie wiec spokojnie mieszkańcy Tereszyna. Sa wazniejsze sprawy niz takie błachostki? Kupcie sobie samoloty w najgorszym wypadku =D Pozdrówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...