Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa lotniska i obwodnicy Lublina z lotu ptaka (zdjęcia)

Utworzony przez OO, 4 października 2012 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Wszystko w powijakach. Kupa rozgrzebanego błota, terminy zakończenia nierealne przecież na budowie nie widać sprzętu i ludzi nic się nie dzieje. Może nocą coś robią?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie ma dróg kołowania tylko jest jeden zjazd i wyjazd z pasa startowego dlaczego robicie dziadostwo. Każy startujący i lądujący samolot będzie zawracał na końcu pasa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle Polacy zawsze coś znajdą na nie! Trzeba się cieszyć,że mamy lotnisko a nie szukać dziury w całym!!!Jak nie pasuje,to możecie latać z Wawy albo Rzeszowa! :-) Ja tam się cieszę:-) Dziękuję za lotnisko:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do OO: Pomysl, to nie boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomyślałem. Brak kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uważam, że trzeba się cieszyć. Bp np. w Białymstoku, mieście wojewódzkim co ostatnio szybko się rozwija dzieki doatcjom z UE, do dziś nie ma żadnych planów wiążacych odnoścnie lotniska, temet jest ciągle spychany. A umómy się lotnikso to duży plus dla regionu,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Dlaczego nie ma dróg kołowania tylko jest jeden zjazd i wyjazd z pasa startowego dlaczego robicie dziadostwo. Każy startujący i lądujący samolot będzie zawracał na końcu pasa?
to będą 4 samoloty na tydzień ! jaki problem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie nr.3. jęśli to "białe" przed terminalem jest pasem startowym , to jest to jakies krótkie. wieży kontrolnej też nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda że będzie spoko W końcu coś się u nas dzieje. Aby tylko tą droge do Wawy szybko zrobili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzamy się z Luzikiem. Bardzo dobrze, że w Świdniku powstało lotnisko. Teraz trzeba zatroszczyć się o to, aby latało z niego, jak najwięcej linii na wielu trasach. LUZ będzie wtedy zarabiał, pasażerowie będą zadowoleni z dogodniejszych dla siebie (miejmy nadzieję tanich) połączeń i o to chodzi. My się też cieszymy z powstania Lotniska Lublin. Administratorzy lotyzlublina.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie po wylądowaniu będzie nakręcał samolot by dostać się pod budynek hali przylotów. Wie ktoś jak to się odbywa, bo ja na lotniskach widziałem że samoloty jadą najpierw oddzielnym pasem do początku pasa, tak zawracają łukiem i dopiero start.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co widzę to będzie mógł startować tylko jeden samolot , czyli po odprawieniu 3 wystartują co 20 minut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To białe przed Terminalem to płyta postojowa a nie pas startowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...