Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa mikroapartamentów ma ruszyć w marcu. Najmniejszy będzie miał 12,5 mkw.

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 stycznia 2017 r. o 16:46 Powrót do artykułu
Stosunkowo tanie 8000 za m2 przy 12,5 metra ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
12 mkw to mikroapartament??? :) Tyle ma moja piwnica:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 99 tys. to juz wybuduje sobie prawie caly dom( kanadyjka) o powierzchni 100m2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na szybki numerek i laseczkę nada się, ale te "stosunkowo" niskie ceny, chyba tylko nadają się na stosunek za kasę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stosunkowo jak na początek.Czy będzie czerwona latarnia i kto będzie płacić za jej świecenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co się rozdrabniać, zbudujcie od razu kapsułowiec, jak w Japonii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za 99 tys. to juz wybuduje sobie prawie caly dom( kanadyjka)  o powierzchni 100m2 A ile zapłacisz za działkę w takiej okolicy? 30 tys. za ar??? Ja wiem że to ceny z kosmosu i nieadekwatne do zarobków Lublinian ale z tym domkiem to też pojechałeś ;) No chyba że w stanie surowym i gdzieś daleeeeeeeeeeeeko na wichurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apartament 12,5 m ...juz chyba niektórzy odjechali......i to w dodatku za 100 tys.! Niechby on i byl na samym Krakowskim to bez jaj...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kosztuje taka reklama w Kurierze? Bo jak posadzę pieczarki w piwnicy to też chciałbym, żebyście o tym napisali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że mnie nie ciśnie i nie muszę czegoś takiego kupować :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te budy dla bogatych zniszczą tylko lubelski skansen i tak już od strony zachodniej uległ degradacji koło chałup ze skansenu biegnie obwodnica a teraz jeszcze nowoczesne mieszkanie. Jak pójdzie się do skansenu to nie będzie to już wieś tylko cyrk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mikroapartament!!!!!!!!!!!!!!!!hahahahhahahahhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łazienkę mam większą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne jako pokój na godziny, może mieć wzięcie na wlocie do Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
99 tys. dzielone na 12,5 m kw. równa się 7.920 zł za metr. Lublin niczym Warszafka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomysl niezly ale jak nizej ktos napisal cena ponad 7 tys za ten mikrometr jest ciezka do przyjecia na rynku lubelskim, przy nizszej cenie idea dobra i zapotrzebowanie rowniez duze w miescie studenckim, ale jesli mam dac ponad 7 tys za metr to za polowe mozna juz kupic kawalerke nawet z rynku wtornego a bedzie to juz nie mikrobuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
totalna głupota budujących i sprzedających. co można zrobić na 12,5 mkw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...