Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bukmacherzy: wygra Żuk. Sondaż: w pierwszej turze

Utworzony przez olek, 7 listopada 2014 r. o 14:53 Powrót do artykułu
Jaki Pan Muszyński na tym zdjęciu smutny, jakby tu Pana pocieszyć, moze uda się wygrać  w kolejnych wyborach, o ile pis zechce Pana Znowu wystawić, problemu nie powinno być bo lepszy żywy człowiek, niż techniczny tablet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Muszyński dorobił się na lotnisku  +wysoka odprawa i zyskał super auto to ma się  z czego cieszyć :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdjecia pan Muszyńskiego mówi wszytsko przepraszam,ale taka "bida" wystawił pis człowieka i niech się męczy z ludźmi rozmawiać raczej nie lubi bo debat unikał, zresztą nie dziwię się, bo wystąpienia na żywo ma tragiczne, problem z wysławianiem się, no coż szkoda Pana bo tak jk pisałam wczesniej męczy się tylko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wygra muszon to ja tu widzę transfer żony i córki i kolejne wzmocnienia. zapowiada sie ciekawy sezon:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk powinien wygrać już w I turze. Zupełnie obiektywnie trzeba przyznać, że już zrobił więcej niż trzech jego poprzedników razem wziętych. No i sprawia wrażenie człowieka kompetentnego, który bardzo rzadko daje się przyłapać na niewiedzy. Widać, że "żyje problemami miasta" i jest ze wszystkimi sprawami na bieżąco. O kontrkandydatach tego już niestety powiedzieć nie można. Gruszka nie wie ilu Lublin ma mieszkańców, Muszyński nie wie co to budżet obywatelski. Kowalski na pytanie jak oddłużyć Lublin odpowiada rzeczowym "to wina poprzedniej ekipy" a Chrzonstowski zamiast dalej poprawiać infrastrukturę miasta i korzystać z ostatnich kroplówek z UE, woli sfinansować kolejny bank licząc naiwnie, że w dłuższej perspektywie NBP przejdzie obojętnie obok lokalnej waluty w 400-tysięcznym mieście. Szkoda i czasu i pieniędzy na drugą turę.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy 16 jak to się rozstrzygnie, a na razie zostaje nam cierpliwie czekać i zajrzeć na JOOGLE. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Muszyński dorobił się na lotnisku  +wysoka odprawa i zyskał super auto to ma się  z czego cieszyć :)
Sprawdź kto zmienił regulamin żeby mu nadal wypłacać nagrody przez NIK zakwestionowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawiam na tego drugiego, dobry kurs dla Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze powinniście sięgnąć do wróżek, jasnowidzów i innej wszelkiej maści socjotechnicznego arsenału.   Biały wywiad wszak wie jaka jest faktyczna sytuacja, którą za wszelką cenę trzeba odwrócić, bo źródło dochodów może wyschnąć.   Na jednej stronie dziennika fatalna społeczna ocena warunków życia, a na drugiej najwyższe oceny dla reżysera tej sceny.   Z tłem wszystko jest ok, a tylko aktorzy pierwszego planu liczą na kolejny "cud" nad urnami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze powinniście sięgnąć do wróżek, jasnowidzów i innej wszelkiej maści socjotechnicznego arsenału.   Biały wywiad wszak wie jaka jest faktyczna sytuacja, którą za wszelką cenę trzeba odwrócić, bo źródło dochodów może wyschnąć.   Na jednej stronie dziennika fatalna społeczna ocena warunków życia, a na drugiej najwyższe oceny dla reżysera tej sceny.   Z tłem wszystko jest ok, a tylko aktorzy pierwszego planu liczą na kolejny "cud" nad urnami...
  kogoś tu strasznie boli, że w życiu nie osiągnie choćby połowy tego co Żuk, niech ktoś poda miskę bo żółć, zawiść i zazdrość leją się hektolitrami  :lol: pan od Korwina zaraz parkiet uszkodzi od tego bezradnego tupania nóżkami  :lol: skąd się biorą takie sfrustrowane jednostki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogoś tu strasznie boli, że w życiu nie osiągnie choćby połowy tego co Żuk, niech ktoś poda miskę bo żółć, zawiść i zazdrość leją się hektolitrami  :lol: pan od Korwina zaraz parkiet uszkodzi od tego bezradnego tupania nóżkami  :lol: skąd się biorą takie sfrustrowane jednostki?
Człowieku czy ty myślisz, że osobiście chciałbym choćby ćwierć z tego co "osiągnął" ten, którego jako wzór wskazujesz?   Tym się różnimy, że staram się widzieć cały plan, a nie tylko wyretuszowanego jednego z aktorów. Już mi kiedyś przypisywano zazdrość w stosunku do innego człowieka "sukcesu" - później okazało się, że jako parlamentarzysta sfałszował wybory...   Lublina i młodziaków mi szkoda, bo ja już swoje zaliczyłem tak tu jak i poza granicami i to wtedy gdy inni stawali na baczność przed sekretarzami wydziałowymi PZPR.   Bój się bo w przeciwieństwie do takich osób jak ja kiedyś sobie nie poradzicie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dogadać się, postawić na popularne polskie nazwisko, iść na wybory... zainkasować.... Kto wchodzi?:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogoś tu strasznie boli, że w życiu nie osiągnie choćby połowy tego co Żuk, niech ktoś poda miskę bo żółć, zawiść i zazdrość leją się hektolitrami  :lol: pan od Korwina zaraz parkiet uszkodzi od tego bezradnego tupania nóżkami  :lol: skąd się biorą takie sfrustrowane jednostki?
Bez przesady. Co on osiągnął i czy warte były te wszystkie "wspaniałe" ostatnie inwestycje dramatycznego zadłużenia miasta. Wielu osobom taki styl władzy nie odpowiada więc się z tego miasta wynoszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były warte  :)  i są warte o wiele więcej niż twoje anonimowe szczekanie w internecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...