Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bunt w TVP Lublin

Utworzony przez poltyk, 19 stycznia 2009 r. o 11:58 Powrót do artykułu
A TEN KARWOSKI TO NIBY KTO CZYTAJ DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIESTETY - ZMIANY SA KONIECZNE- NIC NIE MAM DO OBECNEGO P. DYREKTORA ALE ODCHODZĄ CI CO GORLIWIE WYKONYWALI POLECENIA ZMIENIA SIE PAN ZMIENIA SIE KRAM. ZNAM PANA KARWOSKIEGO- RODZINĘ OD KILKUNASTU LAT I ZYCZE POWODZENIA JAREMIENIU. LUBLIN JEST DUMNY .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalna kolej rzeczy, jak pisowcy obsadzali wszystko co się dało obsadzić to nie podnoszono jakoś krzyku, a tak na marginesie może ktoś wyrwie z zaściankowości i amatorszczyzny ( poza nielicznymi wyjątkami) lubelską tvp....i może lepiej bedą ubierać prezenterki..jak narazie to szarością powiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam poprzedniego ani obecnego dyrektora i niewiele mnie to obchodzi jako widza.Chciałbym tylko ,żeby TVP Lublin żyła życiem regionu.Teraz "Panorama "przypomina jakieś ogólnopolskie wiadomości.Nie wierze ,że w naszym regionie nic się nie dzieje,trzeba tylko chcieć to wyszukać.Przykro mi to mówić,ale ja wolę oglądać Kurier Mazowiecki/Warszawski mimo,że to nie nasz region.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Telewizi Lublin czas na zmiany spikerkę prowadzącą zmienić korespondentkę p M..... zmienió zła wymowa, czy w Lublinie niema ładnych pań z dobrą wymową czt musimy słuchac bełkotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gonic PISuarskiego sługusa.... A za nim wszystkich SB-ckich agentów z Doroszukiem na czele. Skoro załoga protestuje tzn. broni albo PISowców albo agentów SB! Ciekawy konglomerat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Karwowski dyrektorem? Czyli znakiem TVP Lublin bedzie flaga teczy! Taka, którą dźwigają geje w sytannach w Strasburgu na pokazywanej w TV rzeźbie. Geje wszystkich TV łączcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnei powinni całkiem zlikwidować to TVp a w szczególnosci takie placówki terenowe jak w lublinie. Tu są topione grube miliony z okradanych przez państwo nas,podatników tytułem abonamentu !!! Niech zamkna to dziadostwo i będzie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
N I E R O B Y, B E Z T A L E N C I A, P A S O Ż Y T Y (na daninie płaconej przez Społeczeństwo)! Zlikwidować TVP Oddz. Lublin!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek Janiszewski na prezydenta ! Albo nie, Andrzej Matyaszewski, lubi rocka i nie deklaruje na antenie swojego katolicyzmu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo bronią? Pieska Pruszkowskiego i lizusa TW "Filozofa"? Brawo - oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest w TVP Lublin dziennikarz odnajdujący domniemane groby.Zbiera ludzi podobnego pokroju do siebie.Kilka lat bierze dużą kasę ale dotychczas nic nie znalazł ale ile kilometrów taśmy zużył.Ile tysięcy kilometrów przejechał za nasze pieniądze.To jest prawdziwy nierób.Nie pamiętam nazwiska ale wiadomo o kogo chodzi.To taki dzisiejszy patriota.Szuka również złomu.To jest jego praca.Ktoś uczciwy w nowej ekipie winien przeliczyć ile ten nierób nas kosztował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...