Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Buzek, Czarnecki, Klich w Lublinie. Zaczyna się kongres

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 września 2017 r. o 11:13 Powrót do artykułu
BUZEK? TEN od OFE? To on jeszcze nie siedzi za "WCZASY POD PALMAMI" dla emerytów!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto zaprosił Czarneckiego ? Przecież gościa się nie da słuchać! Pewnie zaprosili go żeby posłuchał mądrych ludzi, ale musiał obiecać, że nie będzie się odzywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Układ ponad podziałami politycznymi. Uczestnicy spoza Lublina zakwaterowani zostali zapewne w "hotelu" bez koncesji, który powstał z naruszeniem SUIKZP oraz MPZP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OFE, filary, ... pamiętacie te wszystkie reklamy - wakacje pod palmami czy w alpejskich kurortach to było gigantyczne i zaplanowane okłamywanie milionów Polaków. Czy Jerzy Buzek przeprosi Polaków za to wielkie oszustwo OFE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KLICH? To kongres psychiatrii czy psychuszki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRECZ Z KOMUNĄ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obatel carnecki ??? a po co ta idyjota tutaj ??!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Jerzy Buzek przeprosi Polaków za to wielkie oszustwo OFE?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agent TW „Karol" ?? WZRUSZYŁEM SIĘ :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, Łątka się odnalazł, myślałem że gostek nie żyje z rozpaczy po Palikocie. A ten znowu jest dyrektorem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby przyjechali tworzyć Manifest PKWN II ? Wynocha z Naszego Lublina!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
obatel carnecki ??? a po co ta idyjota tutaj ??!!
 Widzę, że gieniusz się odezwał- dlaczego POminęli ciebie?. Mam nadzieję, że nie POminą cię przy sPOrządzniu  aktu oskarżenia za obrazę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...