Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Była dyrektor COZL walczy o odszkodowanie. Czy powinna dostać 37,5 tys. zł?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2018 r. o 20:12 Powrót do artykułu
Powinna dostać, kopa w du
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malao się nachapała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinna to zapłacić za przemalowanie tej szkarady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cwane firmy farmaceutyczne wiedzą jak zawierać umowy aby nie było "powiązań" i chronić swoich chlebodawców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelska onkologia to beznadzieja, w rankinu szpitali na szarym końcu w Polsce - a kto się o to postarał ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tej pani dziękujemy / mieszkaniec Zamościa za pomoc w budowie radioterapii [królowo ] PA,PA PA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to ona jeszcze na wolności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobra dyrektor. Gdzie teraz zarobię 4 tysiące za pracę w rejestracji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SUKA !!!! I tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedni za Starosławskiej mieli bardzo dobrze ci drudzy już nie koniecznie, więc ci pierwsi bronią ją jak rewolucji a drudzy najchętniej widzieli by ją w gronie bezrobotnych o kryminale nie wspominając. Taka to była osoba o dwóch twarzach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech odmaluje najpierw COZL !!!!! Kto nam odda za jej kiczowaty cygański gust pieniadze ???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Gdzie znajduje się lubelska szeroko rozmiana onkologia(chemiterapia, radioterapia, chirurgia onkologiczna itp?)  Prawie każda z tych dziedziń to szary koniec europejskiej jak i polskiej onkologii. Wszędzie układy kumoterstwo, nepotyzm- w ten sposób rozwoju nie bedzie a pacjent będzie chciał się leczyć w innych miastach.  Aż ciarki mnie przechodzą jak patrzę na powstające nowe gmachy (PSK4, COZL, PSK1, Kraśnicka) a wiem jak się leczy i na jakim poziomie w tych jednostkach. Gdzie nowe leki, nowy sprzęt, nowa myśl itd.   Tragedia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma za co kupić chleba?!bidulka! to do mopr-u tam dostanie bony obiadowe o warości 10,50 dziennie,pod warunkiem że nie przekracza kryterium dochodowego. Bezczelność i arogancja tej,,pani"przekracza wszelkie granice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie da si E zaprzeczyc, ze za starosławskiej szpital był w dobrej kondycji. Praca pewna i spokojna. Szpital się rozwijał. A teraz co sie dzieje?? Prawie połowa pracownikó poszła do sądu. Budowa stoi. długi rosna. więc głupotą jest twierdzewnie, że Starosławska była taka zła. Co do małych zarobków niektórych pracowników to może to wina ich kierowników komórek, że nie występowali o podwyżki czy ewentualne premie. To oni nie zadbali o swoich ludzi. Zawsze tak jest, że bezpośredni przełożony występuje z wnioskiem, uzasadnia go a dyrektor akceptuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbudowała budynek, haniebny, jak na standardy XXI wieku i oby w takim stanie nie został na kolejne wieki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Nie da si E zaprzeczyc, ze za starosławskiej szpital był w dobrej kondycji. Praca pewna i spokojna. Szpital się rozwijał. A teraz co sie dzieje?? Prawie połowa pracownikó poszła do sądu. Budowa stoi. długi rosna. więc głupotą jest twierdzewnie, że Starosławska była taka zła. Co do małych zarobków niektórych pracowników to może to wina ich kierowników komórek, że nie występowali o podwyżki czy ewentualne premie. To oni nie zadbali o swoich ludzi. Zawsze tak jest, że bezpośredni przełożony występuje z wnioskiem, uzasadnia go a dyrektor akceptuje.
 widać kto stał za twoimi plecami, przeciętni pracownicy nie mieli za wesoło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy zslowscy "ekonomiści" marszlaka nadal chcą wydawać miliony na malowanie elewacji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby wróciła do szpitala jako dyrektor!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do dr "" widać kto stał za twoimi plecami, przeciętni pracownicy nie mieli za wesoło" no nie wiem ja jestem zwykłym pracownikiem i byłem zadowolony. Przynajmniej nie martwiłem sie o przyszłość. nie zarabiałem kroci ale wystarczało na przeciętne życie. To co teraz zrobił kulinski z pracownikami to żenada. Wszystkich ścągną na dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO DOBREGO DLA COZL ZROBIŁ KULIŃSKI???? N I C!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...