Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
UMUNDUROWANY  BANDYTA bardzo dobrze wiedział, ze jedynym sladem jest droga hamowania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co posiedzi troszkę (aresztu nie licze) czy zawiasy?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki gnój zatrzymywał kiedyś np. mnie do kontroli drogowej, mówił mi po imieniu ("Panie [tu imię]", bo tak te policyjne gnidy nauczyli w Piasecznie), wlepiał mandat za przysłowione "niemanie chlapaka". Mam nadzieję, że szybko zgnije w pierdlu, w przeciwnym razie przez lata będziemy musieli płacić za jego obiadki, pranie więziennych łachów, ogrzewanie i prąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I taki gnój zatrzymywał kiedyś np. mnie do kontroli drogowej, mówił mi po imieniu ("Panie [tu imię]", bo tak te policyjne gnidy nauczyli w Piasecznie), wlepiał mandat za przysłowione "niemanie chlapaka". Mam nadzieję, że szybko zgnije w pierdlu, w przeciwnym razie przez lata będziemy musieli płacić za jego obiadki, pranie więziennych łachów, ogrzewanie i prąd.
POŁA to POŁA,nie wymagajmy cudów !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odrazu napiszę, że nie bronię tego "chłopa", bo powinnien odpowiedzieć na to co zrobił. Ale w tym artykule śmieszy mnie trochę gadanie, że dziewczyna była widoczna z daleka. Miałem okazję stać w korku po tym wypadku, a później wracać inną drogą również przez tereny nieoświetlone. Widoczność tego wieczora była nie tyle bardzo kiepska, co wręcz tragiczna. Nie podstawiłbym złamanego grosza na przytoczoną tutaj tezę biegłego. Nie zmienia to faktu, że "milicjant" powinien pójść do "budy" na długie lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznośc na tym przejściu nie jest rewelacyjna. Wiedzą o tym wszyscy, którzy jeżdżą w kierunku na Łęczną!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to rada dla obrońcy: skoro dziewczyna rozmawiała przez komórkę w chwili wypadku z chłopakiem, to każdy psycholog stwierdzi, że nie uważała wystarczająco na otoczenie i nie potrafiła ocenić, czy może bezpiecznie wejść na przejście. Bardziej skupiona była na tym, co mówi do niej chłopak. I żeby nie było - psiarni nie kocham, dopóki będą robić łapanki na małolatów z jednym blantem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozmowa przez telefon to nie oglądanie 1000 odcinka dreszczowca była na przejsciu i h..j. Pies do pierdla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uderzenie było tak silne, że drobna, szczupła dziewczyna przeleciała w powietrzu kilkanaście metrów. Jak się okazało, do potrącenia doszło, gdy 19-latka kończyła już przechodzić przez jezdnię- cytat z policyjnej notatki. I kto tu nie uwarzał skoro dziewczyna już schodziła z przejścia, miała przeskoczyć ten samochód!!! Ja bym i tego obrońcę posadził że próbuje bronić tego mordercę będąc świadomym co zrobił!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czemu uciekł z miejsca zdazenia . I czemu sklamal ze walna w sarne ktos tu cos ukrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...