Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Trzymam Kciuki za Pana Tarasa! Współpracuję z "bogdanką" na polu naukowym i jestem zachwycony podejściem pracowników wszystkich szczebli! " Żal mi, że najlepiej zarządzana spółka skarbu państwa na lubelszczyźnie i może nawet w polsce przynosząca miliony zysku dla regionu, jest polem rozgrywek politycznych. Brudne łapy polityków precz od lubelszczyzny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...podejście naukowe pracowników wszystkich szczebli", co autor miał na myśli? Podejście naukowe ryla? (nie chodzi tutaj o wszystkich pracowników LW czy spółek, tyko o tych "specyficznych", kto mieszka w Łęcznej ten wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Edek! jak widać obce ci jest pojęcie dobrej współpracy! I "co autor miał na myśli pod pojęciem "ryla" ...? NIe mieszkam w łęcznej i nie wiem o co chodzi? Domyślam się że komuś i czegoś zazdrościsz albo masz o coś do kogoś żal...? Oczywiście kłóci się to z ochroną środowiska, ale właśnie ta współpraca naukowa ma zmniejszyć szkodliwość kopalni i udostępnianie informacji i materiałów do badań jest na najwyższym poziomie od zgody prezesa,przez logistyków, do kierowców. A Ci na dole robią swoje: wydobywają...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUBESKI Węgiel Bogdanka, Lubelski miał zostać tylko z nazwy. Taras sprzeciwił się zmianom, które miały na celu wyprowadzanie pieniędzy z Lubelszczyzny i z kraju, a więć rada wymyśliła, że go odwoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...