Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były trener Motoru - Jerzy K. zatrzymany za korupcję

Utworzony przez kibic, 21 stycznia 2009 r. o 09:44 Powrót do artykułu
No ładnie ładnie na górze Jerzy K. a poniżej Jerzy (...) ur 12 maja 1953 w Lublinie i po co ta maskarada
Ostatnio edytowany 21 stycznia 2009 r. o 09:57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to nici z awansu w Puławach,hahaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się chłopaki z CBA najeżdżą, przynajmniej mimo kryzysu roboty im nie zabraknie! Ciekawe kto teraz pojedzie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tego można było się spodziewać, przecież najłatwiej handluje się w niższych ligach - brak transmisji telewizyjnych, gartka kibicow, przekupiony obserwator, sędzia... niech nam żyje PZPN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
J.....PZPN!!!! Ale to juz przeszłość bo przecież nowy prezes PZPN wybitny polityk czerwonych pan Lato walczy zawzięcie z przeszłością , mam wizję plan działania . zupełnie nowych ludzi w zarzadzie gra po prostu FAIR co było widać już przy jego wyborach na stołek prezesa! Panie Grzesiu-tak trzymać widać, że wyciągnął pan wnioski z przeszłości!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
evo napisał:
No to się chłopaki z CBA najeżdżą, przynajmniej mimo kryzysu roboty im nie zabraknie! Ciekawe kto teraz pojedzie??
Myślę że CBA wie co robi....w tym klubie za przywództwa w Zarządzie klubu i Radzie Patronackiej panów z Lubelskiego LSD od dawna działy się różne dziwne interesy........CBA powinno się zainteresować przede wszystkim członkami Rady Patronackiej .....aktywnymi działaczami LSD i samorządów .....myślę że dużą wiedzę posiada były minister z lublina........................ A swoją drogą to gratuluję Panu Marszałkowi województwa zatrudnienie w myśl umowy koalicyjnej wspaniałych działaczy sportowych z SLD na funkcje dyrektorów podległych departamentów.... Ciekawi mnie ....kto jeszcze u Pana Marszałka został zatrudniony z podobnego klucza i taką przeszłością...... Zaś panu P......z LSD gratuluję poczucia humoru i optymizmu w poprzednim wpisie... Myślę, że Pan Piotrem był również członkiem Rady patronackiej Motoru.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz już wiadomo jak Motor budował swoją potęga.Ciekawe który następny klub z Lubelszczyzny.Jerzy K. troche ich trenował.Obstawiam 1.Hetman,2. Avia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Półgłówki skądzcie z tymi opaskami na oczach.Każdy i tak go rozpoznaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joint napisał:
Teraz już wiadomo jak Motor budował swoją potęga.Ciekawe który następny klub z Lubelszczyzny.Jerzy K. troche ich trenował.Obstawiam 1.Hetman,2. Avia
Nie odwracaj uwagi od smrodu w Motorze. Trener Jerzy K. Prowadził Avię w sezonach 1995/6, 1996/7 i 1997/8 i nawet jeżeli wtedy były jakieś "przekręty" (w co bardzo wątpie) to prokuratura nie ma instrumentów prawnych aby stawiać zarzuty dot. tego okresu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, wystarczyło zatrzymać niejakiego Romana D. i już sznurek ciągnie się dalej. Czyżby Romek zaczął sypać ? W każdym bądź razie dobrze, że ktoś robi z tym porządek. Szkoda tylko, że wszystko to wyszło na jaw w okresie kiedy klub przeżywa kłopoty organizacyjno-finansowe, brakuje dobrych wyników, co raz mniej ludzi przychodzi na stadion. Takie informacje na pewno nie pomagają w budowaniu dobrej atmosfery wokół klubu, pozyskiwaniu nowych sponsorów i przyciągania kibiców na mecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...