Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oczywiście przestępcy są objęci ochroną danych osobowych.  Nb ten "zakonnik" nie mógł wymyślić głupszego tłumaczenia, ale na fali poprawności politycznej, ponieważ zrzucił habit i opowiadał o deprawacjach w zakonie, niedlugo zostanie autorytetem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście przestępcy są objęci ochroną danych osobowych.  Nb ten "zakonnik" nie mógł wymyślić głupszego tłumaczenia, ale na fali poprawności politycznej, ponieważ zrzucił habit i opowiadał o deprawacjach w zakonie, niedlugo zostanie autorytetem.
Ale za co miałby zostać autorytetem? Za to, że jest złodziejem? Wystarczy, że wśród kościelnych autorytetów jest dużo złodziei i pedofilów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale za co miałby zostać autorytetem? Za to, że jest złodziejem? Wystarczy, że wśród kościelnych autorytetów jest dużo złodziei i pedofilów.
Wszędzie pełno złodziei i pedofili nie tylko w kościele,a w sejmie , senacie RP w policji ?? dlatego tusk musi odejść,nie panuje już nad niczym,boję się o moje małe wnuczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koledzy pewnie robie ruchali, a on nie mógł i tak się zaczęło :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koledzy pewnie robie ruchali, a on nie mógł i tak się zaczęło :D
Nie ma dwóch zdań ojciec DONALD musi odejść !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra. za 200 tys warości czyli moze taka kasę zdobył kradnąc dostał rok w zawieszeniu i 5 tys grzywny. Co za kraj, aby więcej takich przypadków to po co będą banki i kredyty!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ja chyba zrobię skok na 200 tys. bo jak tak niska kara to po cholerę mam zapier***ać ałe życie na te 200 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...