Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
tanio to jest ale z jakością nie za bardzo, uwaga na AUCHAN , tankowałem ON 2 razy i ledwo dojechałem do domu, zdecydowanie nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a filtr paliwa wymieniasz 2 razy w roku czy w ogóle nie wiesz, że takie coś masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paliwo tanieje a usługi transportowe jakimś cudem nie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak o polowe za drogo... powinno byc po 2 zl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tankuje regularnie i jest ok tankuje 95
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tanio to jest ale z jakością nie za bardzo, uwaga na AUCHAN , tankowałem ON 2 razy i ledwo dojechałem do domu, zdecydowanie nie polecam
 
tanio to jest ale z jakością nie za bardzo, uwaga na AUCHAN , tankowałem ON 2 razy i ledwo dojechałem do domu, zdecydowanie nie polecam
Nie tylko w Auchanie... Zaraz obok na Carfurze też raczej nie najlepiej z tym paliwem. Kilka razy zatankowałem moją nową Hondę tam - i auto nie chciało jechać (słabo się zbierało). Oprócz tego chyba oszukują w litrach -bo jakimś cudem wchodziło do pełnego zbiornika około półtora litra więcej, niż na innych CPNach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak paliwo drożało to zawsze za tym szły podwyżki wszystkiego m.in. żywności bo przecież dowożą samochodami do sklepów ale jak cena paliwa spadła już tak dużo to jakoś nikt nie obniża cen żywności wręcz przeciwnie ceny biletów mpk poszły w górę jakieś to takie niesymetryczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak paliwo drożało to zawsze za tym szły podwyżki wszystkiego m.in. żywności bo przecież dowożą samochodami do sklepów ale jak cena paliwa spadła już tak dużo to jakoś nikt nie obniża cen żywności wręcz przeciwnie ceny biletów mpk poszły w górę jakieś to takie niesymetryczne
Dokładnie. Zawsze jak miały być podwyżki cen paliwa to w radiu i TV trąbili: "Spodziewajmy się wzrostu cen żywności itd". A jak teraz paliwo tanieje to nikt nawet nie zająknął się o ewentualnym spadku cen produktów w sklepach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm.. ja nie narzekam na paliwo z auchana i tesco w Lublinie. Tankuję tam diesla z CR i benzynę do drugiego auta, w zależności, czym przyjadę do Lublina. Spalanie w porządku, dynamika normalna. Nigdy nie miałem z tym paliwem żadnego problemu. Skoro mają tam na stacjach gigantyczny ruch, to znaczy, że kierowcy muszą być zadowoleni. PS. Nie jestem z Lublina, nie mam żadnego interesu, żeby chwalić obie w/w stacje. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paliwo tanieje a usługi transportowe jakimś cudem nie....
Usługi transportowe nie tanieją z prostej przyczyny. Po pierwsze nie rosły gdy paliwo kosztowało niemal 6 zł, a jak staniało to można wreszcie odbic sobie straty z ostatnich kilku lat. Taksówki np nie drożeją od 2009 roku. Paliwo to nie wszystko. Wzrosły płace kierowców, ZUS-u, podatki i inne składowe prowadzonej działalności. To co zaoszczędzono na paliwie, oddano w innej formie więc nie domagaj się czegoś co nie wynika z kalkulacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Nie tylko w Auchanie... Zaraz obok na Carfurze też raczej nie najlepiej z tym paliwem. Kilka razy zatankowałem moją nową Hondę tam - i auto nie chciało jechać (słabo się zbierało). Oprócz tego chyba oszukują w litrach -bo jakimś cudem wchodziło do pełnego zbiornika około półtora litra więcej, niż na innych CPNach...  
 
  Nie tylko w Auchanie... Zaraz obok na Carfurze też raczej nie najlepiej z tym paliwem. Kilka razy zatankowałem moją nową Hondę tam - i auto nie chciało jechać (słabo się zbierało). Oprócz tego chyba oszukują w litrach -bo jakimś cudem wchodziło do pełnego zbiornika około półtora litra więcej, niż na innych CPNach...  
Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest różnicą bardzo duża.. na paliwie z Auchan przejedzie się mniej km niż nz paliwie Z BP lub ststoil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest różnicą bardzo duża.. na paliwie z Auchan przejedzie się mniej km niż nz paliwie Z BP lub ststoil
Pocieszaj się dalej, że Cię orżnęli na markowej stacji. Jeśli nawet tak jest to przyczyną jest Twoja głowa - jak zatankujesz taniej, to mocniej wciskasz gaz w podłogę - efekt - wyższe spalanie. Robiłem długo w paliwach i wiem, że paliwo do auchana jak i na bp, statoila, czy orlena biorą z tego samego zbiornika na bazie paliwowej (nie dotyczy paliw premium). A cena jest niższa, bo mają duży obrót, stąd minimalne (lub nawet zerowe) marże, tanie paliwo ma przyciągnąć klientów do marketu, galerii handlowej, itp, do tego dochodzą duże ilości paliwa odbieranego od dostawcy i duże upusty. Marża na paliwie na markowej stacji wynosi około 20 - 30 groszy na litrze, do tego duży odbiorca może wynegocjować upust u dostawcy sięgający nawet -250 (zł na metrze sześc.), co daje około 25 groszy na litrze netto. W efekcie markety mogą pozwolić sobie sprzedawać to samo paliwo (paliwo z tego samego źródła) taniej o 50 gr. niż stacje markowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pocieszaj się dalej, że Cię orżnęli na markowej stacji. Jeśli nawet tak jest to przyczyną jest Twoja głowa - jak zatankujesz taniej, to mocniej wciskasz gaz w podłogę - efekt - wyższe spalanie. Robiłem długo w paliwach i wiem, że paliwo do auchana jak i na bp, statoila, czy orlena biorą z tego samego zbiornika na bazie paliwowej (nie dotyczy paliw premium). A cena jest niższa, bo mają duży obrót, stąd minimalne (lub nawet zerowe) marże, tanie paliwo ma przyciągnąć klientów do marketu, galerii handlowej, itp, do tego dochodzą duże ilości paliwa odbieranego od dostawcy i duże upusty. Marża na paliwie na markowej stacji wynosi około 20 - 30 groszy na litrze, do tego duży odbiorca może wynegocjować upust u dostawcy sięgający nawet -250 (zł na metrze sześc.), co daje około 25 groszy na litrze netto. W efekcie markety mogą pozwolić sobie sprzedawać to samo paliwo (paliwo z tego samego źródła) taniej o 50 gr. niż stacje markowe.
Paliwo w stacjach marketowych jest gorszej jakości.Przekonałem się bardzo boleśnie przy naprawie wtryskiwaczy w citroenie.Jeżeli robiłeś w paliwach,to napisz trochę więcej o uszlachetniaczach w paliwie markowym i marketowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy wiecie że jeśli paliwo w Polsce byłoby za darmo to i tak trzeba by zapłacić coś około 3 zł za litr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa.   
Co, jak co ale z tym "wymieniaj częściej filtr paliwa" to "poleciałeś ostro" :lol:  Niby po co wymieniać "częściej" filtr paliwa, skoro auto kilka miesięcy wcześniej wyjechało z salonu -czyli miało zaledwie kilka tys.km przejechane? Potrafisz czytać ze zrozumieniem ??? Natomiast co do jakości paliwa, to jeszcze chyba 4 lata temu jeden z pracowników Carfura powiedział mi tylko tyle: "Ja swojego auta na tym CPNie nie tankuję, więcej nic nie powiem -bo mi nie wolno". Jeśli to takie dobre paliwo (jak uważasz), to czemu on tam nie tankuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa.   
 
  Ale walisz ścieme . zobacz chłopie na dystrybutor czy ma aktualną legalizację i poproś o certyfikat jakości jak masz wątpliwości co do jakości paliwa. do tych stacji paliwo dostarcza ORLEN, i jak to sobie wyobrażasz że podczas tankowania cysterny dolewają wody? chyba nie wiesz jak to się nawet odbywa tankowanie i rozładunek cysterny. prawo fizyki się kłania o objętości cieczy w stosunku do temperatury. a co do dynamiki jazdy to wymieniaj częściej filtr paliwa.   
A noc ??? Czy w nocy nie da się "ochrzcić" paliwa na takich CPNach ?  Kilka lat temu mój znajomy powiedział mi wprost: Nie tankuję swego auta w tym CPNie blisko mojego domu, bo zdarza mi się zauważyć nocą to, czego widzieć nie powinienem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu gdy benzyna i olej napędowy drożały, handel podnosił ceny bo rosły koszty transportu . Czy teraz handlowcy obniżą ceny gdy ceny paliw spadły blisko 2 zł/litr??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie, poczekajcie na nowy pisowski podatek, wtedy zobaczycie jakie beda ceny :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...