Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chatka Żaka: Telewizja TVN chce współpracować z UMCS

Utworzony przez ergo, 7 grudnia 2009 r. o 10:10 Powrót do artykułu
Oczywiście bałągan organizacyjny na UMCS. Nawet prostego przetargu nie potrafili przeprowadzić. Mam nadzieję, że dotychczasowy właściciel knajpki dalej ją będzie prowadził. Jeden z najprzyjmeniejszych lokali na miasteczku z najładniejszym ogródkiem piwnym. Zawsze kulturalnie i sympatycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ergo napisał:
Oczywiście bałągan organizacyjny na UMCS. Nawet prostego przetargu nie potrafili przeprowadzić. Mam nadzieję, że dotychczasowy właściciel knajpki dalej ją będzie prowadził. Jeden z najprzyjmeniejszych lokali na miasteczku z najładniejszym ogródkiem piwnym. Zawsze kulturalnie i sympatycznie
ta i taka uczelnia ksztalci przyszlych mgr administracji :D zenua.. jak dla mnie.. pasowaloby sprawdzic kwalifikacje tych co rozpisuja przetargi i ew. dac pole do popisu innym -> czytaj: konkurs na stanowisko, a nie trzymac pierdzistolkow ktorzy patrza ile im do emerytury zostalo.. Co do kwestii areny, to obiektywnie patrzac wlasciciel zostal zaladowany w balona, bo wlozyl duzo kasy w ten lokal i czy kolejny najemca zaufa umcsowi ze nie zostanie podobnie "wydymany" ?? bo czy wymiana okien na nowsze jest czyms zlym?? modernizacje podczasu wynajmu sa wskazane, ale wg umcsu jest to rzecz zabroniona, bo najlepiej sie cofac a nie rozwijac? :/ Podejrzewam ze maczali w tym palce wlasciciel pobliskiego sklepu monopolowego polozonego naprzeciwko gdzie ceny sa porownywalne do areny gdzie mozna posiedziec i wypic alkohol oraz paragrafu, ktorego z tego co slyszalem wlasciciel jest bardzo bliskim znajomym jakis wladz.. czyms takim powinna sie zainteresowac taki CBŚ np
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...