Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą stawiać nowy blok blisko centrum Lublina

Utworzony przez ___K___, 23 września 2021 r. o 18:00 Powrót do artykułu
Larum! W mieście blok chcą stawiać! Pobudka, dewelomatołki! Czas się sprzeciwiać i dokopać Żukowi, że może chcieć pozwolić na rozwój miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano około minutę temu "Dom studencki"? Z daleka capie dewelo-buraczkiem z Loży. PS. srome_K_, znasz tą maksymę: "Mówię: 'masto', myślę: 'deweloperzy'" i wiesz K0mu ona przyświeca?
Przelogowanko, cyk, przelogowanko...Choćbyś się i milion razy zesr... - nie wygrasz, Monio. Moje zawsze będzie na wierzchu. Porzuć wszelkie złudzenia. Z równowagi też mnie nie wyprowadzisz. Ja mam dużo czasu i cierpliwości. Nie spinaj tak d..y, nie napalaj jak szczerbaty na suchary. Ze mną nie wygrasz. Nie szkoda Ci czasu i kasy za prąd?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dom studencki"? Z daleka capie dewelo-buraczkiem z Loży. PS. srome_K_, znasz tą maksymę: "Mówię: 'masto', myślę: 'deweloperzy'" i wiesz K0mu ona przyświeca?
No i dewelomatoł się pojawił :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...