Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał obrabować aptekę. Przegonił go mąż sprzedawczyni

Utworzony przez Rudzia, 10 grudnia 2012 r. o 15:37 Powrót do artykułu
Sprzedawczyni????????? W aptece?????? Może trochę wiedzy na temat personelu w Aptekach!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedawczyni? W aptece? Jeśli ta kobieta (sprzedawczyni) pracuje np. w sklepie mięsnym (a może być 5 deko więcej?) - po godzinach dorabia sobie w aptece. Już się boję chodzić do apteki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazjalista pisał ten tekst? A może nawet i w gimnazjum odnoszą się z większym szacunkiem do personelu aptek....."sprzedawczyni" w aptece....nie mogę co za jełopa to pisał bo na pewno nie dziennikarz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Sprzedawczni" w aptece? Jełopa pisał ten artykuł a nie dziennikarz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NB napisał:
"Sprzedawczni" w aptece? Jełopa pisał ten artykuł a nie dziennikarz....
no tak jakby, ide, prosze witamine c, pani przy kasie, podaje mi ja uprzednio wbijajac na kase cene, po czym bierze ode mnie naleznosc, wydaje mi reszte a ze ma studia wyzsze? a ile to osob teraz pracuje, posiadajac tytul mgr czy innych studiów wyzszych, w mc donaldach czy innych miejscach ludzkiego dobrobytu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Męczenników Majdanka zaczyna się koło wiaduktu przy galerii Błękitnej, a kończy przy cmentarzu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rudzia napisał:
Sprzedawczyni????????? W aptece?????? Może trochę wiedzy na temat personelu w Aptekach!!!!!
A co w tym dziwnego? Ten zawód (farmaceuta)się bardzo zdewaluował... Oni teraz polecają te specyfiki, ktoore mają dobych przedstawicieli handlowych A o lekach na recepte i tak decyduje lekarz (też coraz bardziej lobbowany)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dzwoniąc na szósty komisariat..." He!He! -szósty komisariat i "skuteczność działania" -ależ ktoś wymyślił! Często mam wrażenie, że tam nie pracują policjanci, a jedynie... Najlepiej świadczą o tym choćby często porozbijane szkła na przystanku obok lub nocne wrzaski rozwydrzonej młodzieży i pijanych kiboli obok bloku (zaraz przy komisariacie) oraz inne "anomalia" blisko szóstego komisariatu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...