Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciała wrobić swojego chłopaka, teraz ma kłopoty. Wszystko nagrał na dyktafon

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2019 r. o 19:02 Powrót do artykułu
"Nigdy nie ufaj kobiecie, dobrą radę Ci dam" jakie prawdziwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle, ręka ręke myje. A jak pisałem o rażeniu prądem po jajach w artykule o kamerkach to mnie wyśmiano, że to jednostkowa sprawa była. Gówno prawda, policja to patologia, a potwierdzeniem tego jest brak zarzutów dla tego śmiecia w mundurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak "u Sowy" nagrali na dyktafon rozmowy od których włos się jeży na głowie to nic z tym nie można zrobić a jak chłop nagrał babę to są to niezbite dowody?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że BSW odrobi lekcję i przesieje zgniłe ziarna od prawych stróżów prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo u Sowy nie można było znaleźć żadnego paragrafu, który zostałby naruszony. Gdyby coś takiego było, to prokuratura pod wodzą Ziobry już by formułowała akty oskarżenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milicja milicją pozostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie wierz nigdy kobiecie,dobrą radę Ci dam" -tak to leciało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na srebnej nagrano jarka co zlecił i nie chciał zapłacić to zleceniobiorca będzie siedizeć. Co tam prezes państwowego banku z kredytem na telefon...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kazdej kobiecie szmaty dwie-trzecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak w innych miastach ale w Lublinie przy rozwodach to standard. Poznałem kilka podobnych przypadków. Za narkotyki, pobicie, gwałt. Taki sposób na szybki rozód i alimenty :/ niektórzy mecenasi dosłownie doradzają takie rozwiązanie. Też byłem pomawiany ale się obroniłem. Brawa dla tego Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są policjanci? To są ..............nie policjanci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jacy teraz policjanci moim zdaniem duże dzieci. Sam byłem policjantem bo od niedawna jestem emerytem. Pracowałem w latach 1993 - 2015 i nie mogłem ścierpić z kim się pracuje. Osoby przyjmowane osrtatnio to tylko po to by załatać wakaty tzw. duże dzieci. Nie patrzy się co kandydat na policjanta z sobą reprezentuje oby mieć kogo zaplanować do służby. A potem są rezultaty kandydat z tytułem mgr czy inżyniera musi mieć wolne święta, sylwestra i urlop tylko latem najlepiej czerwiec - lipiec. Oficjalnie mówią przełożonym że jak nie dostaną tego co chcą to będzie L4. Osoby niekompetentne, wybuchowe, nerwowe i niekomunikatywne. A ich dyspoozycyjność w opinii służbowej nazywa nie - poniżej wymagań. Chociaż przełożeni starają się tego nie pisać po nie chcą się narazić wyższym przełożonym. Dlatego najwyższy czas było iść na emeryturę i nie patrzeć na to. W latach 2014-2016 odeszło około 3500 doświadczonych poicjantów - kierowników naczelników i komendantów. pozdrawiam emerytów policyjnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I takie połmuzgi pracuja w policji, nawet chłopa wrobic we trzech nie potrafili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym kraju, prokurator za zeznania przeciw policjantom wnioskowałby o warunkowe umorzenie dla kobiety. A u nas umorzenie, ale dla policjantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jacy teraz policjanci moim zdaniem duże dzieci. Sam byłem policjantem bo od niedawna jestem emerytem. Pracowałem w latach 1993 - 2015 i nie mogłem ścierpić z kim się pracuje. Osoby przyjmowane osrtatnio to tylko po to by załatać wakaty tzw. duże dzieci. Nie patrzy się co kandydat na policjanta z sobą reprezentuje oby mieć kogo zaplanować do służby. A potem są rezultaty kandydat z tytułem mgr czy inżyniera musi mieć wolne święta, sylwestra i urlop tylko latem najlepiej czerwiec - lipiec. Oficjalnie mówią przełożonym że jak nie dostaną tego co chcą to będzie L4. Osoby niekompetentne, wybuchowe, nerwowe i niekomunikatywne. A ich dyspoozycyjność w opinii służbowej nazywa nie - poniżej wymagań. Chociaż przełożeni starają się tego nie pisać po nie chcą się narazić wyższym przełożonym. Dlatego najwyższy czas było iść na emeryturę i nie patrzeć na to. W latach 2014-2016 odeszło około 3500 doświadczonych poicjantów - kierowników naczelników i komendantów. pozdrawiam emerytów policyjnych. Taka jest prawda popieram cię kolego KMP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczesne kobiety to dno, czy trzeba coś dodawać? Nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chooj w doope wszystkim psom wszystkiego najgorszego nieroby narażanie życia to jest na froncie i na wojnie, a nie na ulicy miasta w którym od 25 lat nie było nożownika, czy strzelaniny... komedia *** jego mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co to za dyktafon, który nagrywał od dnia poprzedniego? Musiał mieć ogromną pamięć i jeszcze większą baterię. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chwała gościowi, że udało mu się to nagrać. Teraz powinien odszkodowanie walczyć od niej :-) i od państwa polskiego niestety :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=lAxCMO8CrYs Dyktafon uratował więcej porządnych ludzi, niż antybiotyki - samiecweb.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...