Czy ktoś sprawdził ile było osób nieletnich na tym marszu dewiantów ?? Uważam że mogło dojść do demoralizacji! Demoralizacja - to pewne rozprężenie, zwłaszcza moralne, zepsucie, rozluźnienie dyscypliny, karności. Demoralizacja to pewien proces odchodzeniaod obowiązujących w społeczeństwie wartości moralnych Przepisy ogólne Art. 1. § 1. Przepisy ustawy stosuje się w zakresie: 1) zapobiegania i zwalczania demoralizacji – w stosunku do osób, które nie ukończyły lat 18; 2) postępowania w sprawach o czyny karalne – w stosunku do osób, które dopuściły się takiego czynu po ukończeniu lat 13, ale nie ukończyły lat 17;
Gdzie tu masz czyny karalne? Puknij się trochę. Więcej demoralizacji jest w Kościele. I nie myślę tu o pedofilach w kieckach, ale o wszechobecnej krwawej rzezi, której i w Biblii, i w sztuce sakralnej nie brakuje. To ci nie przeszkadza? To znaczy, że sam jesteś zdemoralizowany.
Że o też dość powszechnych w Biblii związkach kazirodczych już nie wspomnę. Adam i Ewa mieli trzech synów. Jak w takim razie rozwinęła się ludzkość?
bardzi prosto sie rozwineła, niedaleko adama , ewy &synowie, na dżewach siedziało stado małp  i tak jakoś poszło ,nie jesteś zbyt rozgarnięty
Ja, jak ja, ale ty najwyraźniej właśnie z tej gałęzi pochodzisz. Sądzę to po tych twoich "dżewach"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz