Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cisza nocna POMOCY

Utworzony przez belzebub.666, 11 stycznia 2012 r. o 18:48
Witam Mieszkam w lublinie od pewnego czasu do mieszkania niżej wprowadziły się trzy studentki i się zaczeło. Trzy a nawet cztery razy w tygodniu libacje alkoholowe, śmiechy, krzyki, ruch jak na dworcu, starzy, młodzi, któregoś dnia, a raczej nocy miarka się przebrała! Zadzwoniłem na policje, przyjechali spisali i pojechali taki z nich był tylko pożytek. Następnie za parę dni studentki postanowiły się mścić! Od tamtej pory czy jest impreza czy nie słyszę trzaskanie, głośne tupanie, od 23 do 2, a czasami 3 w nocy. Cały dzień jest cisza i aby nastanie cisza nocna zaczynają tupać znowu, ile można chodzić po mieszkaniu tupać i trzaskać. Przecież to można sobie pięty odbić!!! Któregoś dnia była libacja po raz kolejny, tym razem bez muzyki ale śmiechy i tupanie buło znowu. Pomyślałem że tym razem spokojnie przeczekam, ale miarka się przebrała gdy wyszli na papierosa. Szok tak jak by u mnie na balkonie palili, kur. . . itd. Zadzwoniłem na policje po raz kolejny. I było tak jak myślałem, czyli spisali i pojechali. W sumie dzwoniłem już trzy razy i za każdym razem to samo i nic się nie poprawia. Policja przyjeżdża i studentki nic sobie z tego nie robią jest tylko gorzej i gorzej. Myślę że pomimo tego że patrząc po twarzach wydaja się bardzo tępe to są niebywale sprytne i przebiegłe. Za każdym razem gdy policja przyjeżdża otwierają żeby się właścicielka nie dowiedziała, ewentualne wezwanie na komendę. Niestety muszę powiedzieć że policja w Lublinie dosyć szczególnie pobłażliwie traktuje studentów a tym bardziej studentki, robią maślane oczy i temat załatwiony. No i jest jeszcze jedna rzecz za każdym razem gdy piją mają odsłonięte okno w jednym pokoju i zgaszone światło dzięki czemu z drugiego pokoju przez korytarz widzą że policja przyjechała wtedy nagle zapada cisza. Czasami w mieszkaniu jest i nawet 10-15 osób więc mimo woli po alkoholu tak czy tak cicho nie będzie. Nie rozumie, czy to niema lokali od takich libacji? Jak mam ochotę się napić idę do lokalu i tam się bawię, wracam do czystego mieszkania i nikomu nie szkodzę, a najważniejsze sprzątać nie muszę. Nie rozumie takich ludzi ??? Zrobiłem rozpoznanie chciałem wiedzieć kto tak tupie i zauważyłem że jedna z nich lata po mieszkaniu jak pier . . . ale jak naćpana do tego tupie i trzaska, szczupła to ona nie jest ale mimo woli to nie tupie. Patologia przyjeżdżają takie do lublina ze wsi pije, pali, puszcza się na lewo i prawo a jak wróci do domu staje się święta. staje Proszę o pomoc!! co mogę w tej sytuacji zrobić????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poinformować Urząd Skarbowy o wynajmowaniu mieszkania bez umowy i należnego podatku i wtedy studentki albo przestaną pić bo nie będzie za co, albo będą się puszczać jeszcze intensywniej by zarobić na podwyżkę. A wogóle dziwię Ci się, że zamiast dołączyć do rozrywkowych sąsiadeczek i mieć gdzie wyskoczyć na kawę, flaszkę i lody to robisz problemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz niestety dużo pracuje i nie mam czasu na takie ekscesy. Niestety taki kraj żeby wyżyć trzeba ostro zapier . . . Po drugie i najważniejsze jestem zaręczony i to nie jest w moim stylu. Co do pijaństwa też mam jasno określone stanowisko, choć i ja święty nie jestem, nigdy nie byłem. Jestem w stanie zrozumieć wszystko i nie mam nic przeciwko imprezom tyle żeby nie odbywały się codziennie. Każdy ma prawo odpocząć tyle że w tych warunkach to długo nie wytrzyma mój organizm. 2-3 godziny dziennie snu to zdecydowanie za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, Prosimy o informację o jaką ulicę chodzi. Postaramy się pomóc. Jeżeli nie chce Pan na forum publicznym podawać adresu, to proszę o prywatną wiadomość lub maila na adres alarm24@dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od której godziny w Lublinie na deptaku obowiązuje cisza nocna? Mieszkam przy deptaku i jak tak dalej pójdzie to się wykończe. Od jakiegoś czasu przychodzi banda, która od 22.00 zaczyna tłuc się w bębny i wydzierać. Agdzie Straż Miejska, Policja? Śpią? Pomóżcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...