Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Civitas Christiana: Podziel się Pismem Świętym

Utworzony przez oJK, 23 stycznia 2015 r. o 13:20 Powrót do artykułu
...cały artykuł przeczytałem z wielkim niedowierzaniem. Nasuwa mi się jedno pytanie, a mianowicie, czy Civitas Christiana konsultowała ten pomysł, jeśli już nie z Episkopatem Polski, to chociażby z Kurią Biskupią w Lublinie! Takie rozdawnictwo trafia do osób ubogich i ze znacznym deficytem intelektualnym, co zaowocować może w dowolności interpretacji Słowa Bożego. Duchowni mają wszelkie prawo obawiać się odstępstw od prawdy właśnie z tego powodu. Kto będzie wyjaśniał i tłumaczył zawiłości wynikające z filozoficznej zawartości, chociażby Listu do Koryntian? Jedyna nadzieja w tym, że "obdarowani" potraktują Pismo Święte, jako ładną książkę do postawienia na polce. Kościół już ponosi koszty związane z niezrozumieniem najważniejszego przeslania doktryny katolickiej i niechęci pospólstwa do podporzadkowania się wykładnikowi prawd jedynej prawdziwej wiary!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda, że nie poznałeś jeszcze Pisma Św. jako słowa Boga do Ciebie. Bezpośrednio do Ciebie ! W takim przypadku nie potrzeba żadnych interpretacji ani specjalnego tłumaczenia. I nie trzeba być omnibusem aby zrozumieć co Bóg mówi. Polecam.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...