Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Weźmie, zmieli, przeżuje i wypluje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaki z anyP0dów zwąchały geszeft i celem złupienia bantustanu nie będą mieć oporów, żeby zrobić totalną rozp13rduchę przy pełnym wsparciu lokalnych kacyków. Na P0dobnej zasadzie lokalne dewelocwaniactwo obraca w perzynę środowisko Koziego Grodu. Stary chwyt cwaniactwa: 'albo zyski nasie, a koszta wasze, albo nie będzie "rozwoju".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie spotkałem się z sytuacją projektowania eksploatacji węgla kamiennego pod obszarem parku narodowego. A opiniowałem kilkadziesiąt takich inwestycji w Polsce i na świecie
Delikatnie powiedziane. To jest megakosmiczny absurd!!! I to w sytuacji, kiedy cały świat odchodzi od węgla!!!PiS czego się nie dotknie to sp...li. Wszystko "giganci" potrafią postawić na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy niektóre tezy tego artykułu nie są przesadzone? Australijczycy najwięcej mówili o budowie kopalni w miejscowości Kulik koło Siedliszcza w powiecie chełmskim. Do Urszulina, który leży mniej więcej w środku Poleskiego PN jest stamtąd 20 km. Dla porównania Bogdanka jest 17 km od Urszulina. Nie wiem, jak blisko są złoża SAWIN, ale też pewnie też co najmniej kilkanaście km. Więc jaka budowa kopalni w środku parku narodowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy niektóre tezy tego artykułu nie są przesadzone? Australijczycy najwięcej mówili o budowie kopalni w miejscowości Kulik koło Siedliszcza w powiecie chełmskim
Australijczycy takie eksperymenty to niech u siebie robią. Może w Parku Narodowym Kakadu na początek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedy wyschną studnie co za brednie ,problemem na terenach wydobywczych w bogdance nie jest odwodnienie a wprost przeciwnie nadmierne nawodnienie wynikające z obniżenia terenu . nie wiem czy to lepsze ale tak to działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...