Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skandal na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie... Prof., dr., trafili pod Sąd!!! 6-ciu lek. wet. !!! prawo.pl/prawo/upomnienie-dyscyplinarne-dla-weterynarza-za-smierc-psa-to-za-malo,507331.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hit Sezonu - Kryminologia na KUL ? A co będą robić studenci po tym kierunku z tej uczelni ? To będą Dyrektorzy i Komendanci Polskich służb śledczych, wywiadowczych i specjalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może absolwenci KUL obecnie najsłabszego uniwersytetu w mieście będą łapać pedofili w kosciele. Więc może do czegoś się przydadzą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hit Sezonu - Kryminologia na KUL ? A co będą robić studenci po tym kierunku z tej uczelni ? To będą Dyrektorzy i Komendanci Polskich służb śledczych, wywiadowczych i specjalnych.
  Specjaliścii ds. pedofilli w kościele i jej ukrywania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie, że coraz więcej młodych decyduje się na studia. Ja rok temu poszłam na pielęgniarstwo na Wumed i jestem bardzo zadowolona. Świetni wykladowcy, mimo zajec zdalnych naprawde złapalismy fajny kontakt. Studia są naprawdę ważne :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...