Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co z obietnicą wyborczą Krzysztofa Żuka? Remont ważnej ulicy nie znalazł się w planach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 kwietnia 2019 r. o 09:14 Powrót do artykułu
Zuk to oszust jak całe peło ale lemingi lubią być oszukiwane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tunel to ty sobie w głowie wydrąż, obiecywał go Pruszkowski a Żuk z tej karkołomnej inwestycji się szybko wycofał i swego czasu tłumaczył dlaczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak obietnica przeciez to był tylko żart hello trochę poczucia humoru .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie postępują pełowcy, jak niedaj Boże wygrają wybory do Parlamentu to zobaczycie jak zaczną "spełniać łobietnice".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała ulica Zana powinna zostać wyremontowana na koszt inwestorów inwestycji niedrogowych, którzy otrzymali w pozwolenia na budowę w bezpośrednim sąsiedztwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pół roku od wyborów samorządowych rozliczać z obietnic wyborczych? Na głowę ktoś upadł albo słoneczko za mocno grzeje
 rozumiesz cepie, że skoro nie ma jeszcze nigdzie remontu w papierach to znaczy, że jego prezydencka mość nie zrealizuje tergo remontu w tym roku jak obiecał? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie postępują pełowcy, jak niedaj Boże wygrają wybory do Parlamentu to zobaczycie jak zaczną "spełniać łobietnice".
 ile dziś za wpis płaci Nowogrodzka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisiaczki się rozszalały w komentarzach(czuć na kilometr że ma to ścisły związek z maratonem wyborczym), to może przypomnijcie ile było remontów dróg w przeciągu 8 lat rządów wsamraśnego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie żadna różnica czy ruszy w tym czy w następnym. Oby w ogóle ruszyło a będzie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wyborach Karpiński znowu zostanie ministrem i na siłę będzie broniącego się rękami i nogami Żuka wpychal do Rady Nadzorczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro jest "uwzględniony w budżecie" to w każdej chwili ZDiM może go wpisać na listę, tym bardziej że rzecznik jasno mówi "nie jest TERAZ ujęty w planie postępowań"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy  trochę poczytac forum dziennika by zobaczyć jak działa pro Żukowy troll. Klasyka westernu. Sam sobie pisze sam odpowiada. Jego żużel to super gość, co by chciał a nie może a napewno ma czas  atak wokół to nie musi bo nie trzeba.  No i wszycy jesteśmy  z nowogrodzkiej. Przy artykułach o deweloterrorze  tak samo . Jak nie pis to lewacy a nie mieszkańcy.  zieleń to krzeczory a blokowiska to rozwój.  Źalosne jak ta cała propaganda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tak jak Żuk, z obietnic wyborczych się wywiązywali inni samorządowcy w kraju to naprawdę mielibyśmy jedne z lepszych dróg w Europie. W ciągu zaledwie kilku lat na remonty i budowę dróg wydano w Lublinie pewnie coś koło 2 mld zł. Co oczywiście nie oznacza, że wszystko już jest super, bo tak nie jest. Kilka miejskich arterii wymaga pilnego remontu, ale myślę, że włodarze o tym wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najlepiej jakby prezydent w 1 rok cały Lublin odbudował, wtedy też byłoby "ale, że Lublin cały rozkopany:"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz jest płacz i lament że pół miasta rozkopane i korki straszne, innym razem narzekanie, że wszystkiego naraz nie remontują, ehhh ten lubelski lud !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dominiś smaga to zatwardziały pisowiec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprytny zunio z łatwością omamił lud koziogrodzki stekiem pustych obietnic, które wypływają z jego złotych ust z wielką łatwością, szczególnie przed wyborami. Tymczasem jedyne obietnice, które nasz "budowniczy" dotrzymuje to te składane deweloperom i innym Ludziom z Wypchanymi Portfelami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co się orientuję, to przy Zana obecnie żaden deweloper nie planuje budowy. Zatem z jakiej racji prezydent miałby robić remont tej ulicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Remont ul. Zana będzie jak znany deweloper kupi od MOSiR teren po zlikwidowanym stoku na Globusie i będzie miał rozpocząć budowę apartamentów w wąwozie pomiedzy Zana i Kazimierza Wielkiego. Dopiero wtedy warto.
 Otóż to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...