Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co zaszkodziło gościom restauracji? "Chcemy wyjaśnić tę przykrą sytuację"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2017 r. o 11:10 Powrót do artykułu
Pewnie diabelski trunek... :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada.. w Lublinie panuje grypa jelitowa i wystarczyło żeby jeden z gości miał wirusa i plaga gotowa. Tez przez to przeszłam dwa dni po nowym roku a jakoś w czarniej łapie nie byłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwykła jelitówka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez tam nie byłam a w ostatnim tygodniu cała moja rodzina przechodziła jelitowke , ia dzwoniąc po znajomych to u każdego to samo zostawcie restauracje w spokoju to nie ich wina ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bzdura z tą jelitówką, zaraz po otwarciu zatrułem się wraz z dwoma kolegami, mimo że zamówiliśmy różne potrawy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic dziwnego skoro na kuchnię brani są ludzie "z ulicy" Przed całym tym peudo otwarciem jedzenie było robione w spartanskich warunkach. Zatrudnianie są oso y bez wykształcenie gastronomicznego bo kto przyjdzie do pracy za te śmieszne pieniądze ! Nie dziwie się ze ludzie się potrulio jestem pewna że to żadna sciema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak wina szefa ze ktorys z gosci nakichal wkolo miał wirusa i reszta też zachorowala jak razem spedzili w jednym pomieszczeniu nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jedli sos grzybowy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie po skorzystaniu z toalety bardzo często nie myją rąk. Zaobserwowałem będąc w rożnych lokalach, że większość nie myje rąk a potem roznoszą wirusy i bakterie. Niektórzy to nawet po kupie nie myją tylko idą do baru, do stolika i roznoszą to co było w kiblu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja noga w tym lokalu już więcej nie stanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DJABELSKA SPRAWKA : DDDDDDDDDDDDDDDDDD cóóuuttdd, ale kaska wpadła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grubymi nićmi szyte. 80% Polaków wymiotuje po sylwestrze a tylko ci z Czarciej sie poskarżyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GARMAZERKA KUCHNIA ORGANOWA6 - CZY TAM NADAL ZATRUCIA i PASOZYTY ? CO NA TO SANEPID ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rzeczywisty właściciel, czyli Palikot straci klientów, chyba że koledzy z PO dalej będą organizować tam ewenty powyborcze. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest magda giesler?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie to nie dziwi. Byłam tydzień temu ze znajomymi- mi nic nie było, bo jadłam co innego, ale dwie osoby, które jadły makaron z sepią i owocami morza miały poważne problemy zdrowotne. Jedna parę godzin po źle się poczuła, a od nocy biegunka przez ponad dobę (trzeba było podać leki). Druga miała objawy bólu brzucha, od kolejnego dnia również biegunkę, temperaturę etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele razy tam jadłam i to różne dania, mięso, owoce morza itd. i nigdy nic mi nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz, że cała Twoja rodzina miała jelitówkę (bo to jest wirus i jedni zarażają drugich), a my byliśmy na tym sylwestrze grupą 6-cio osobową i każdy z nas chorował, a nasze dzieci zdrowe... wniosek nasuwa się sam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKAŚ dziwna nazwa Czarcia Łapa;( :(:( :(:( zmienic tę nazwę dziwną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DIABELSKI TRUNEK :) :) ;);)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...