Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co zrobić z ludźmi muzykującymi dla pieniędzy

Utworzony przez Lublinanin, 24 września 2008 r. o 10:33 Powrót do artykułu
bardzo dobry pomyśł!!!!w pełni pochwalam incjatywę P.Nowaka!!trzeba wreszcie w jakiś konkretny sposób oddzielić pseudo grajków od prawdziwych muzyków.Bardzo często byłem świadkiem - jak i sam tego doświadczyłem, próby wymuszania pieniędzy przez podpitą, bądź to naćpaną młodzież, która załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne bez żadnej żenady na oczach przechodniów!!! BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobry pomyśł!!!!w pełni pochwalam incjatywę P.Nowaka!!trzeba wreszcie w jakiś konkretny sposób oddzielić pseudo grajków od prawdziwych muzyków.Bardzo często byłem świadkiem - jak i sam tego doświadczyłem, próby wymuszania pieniędzy przez podpitą, bądź to naćpaną młodzież, która załatwiała swoje potrzeby fizjologiczne bez żadnej żenady na oczach przechodniów!!! BRAWO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były juz takie próby w krakowie i nic z tego nie wyszlo. To jak grajkom zabronic to moze starym babciom co kwiatki sprzedaja, i inym "awanturnikom" a najlepiej to zamnknac krakowskie przedmiescie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, należy powołać 30-osobową komisję rozpatrującą wnioski starających się o granie w bramie. Każdy z jej członków powinien zarabiać co najmniej 4000 złotych, żeby nie był przekupny. Należałoby również wprowadzić identyfikatory grających i wszczepić każdemu GPS-a, żeby było zawsze wiadomo, czy gra na przydzielonym mu terenie. Trzeba ustalić urzędowy strój grajków, zatwierdzić repertuar oraz przeprowadzać regularne kontrole, czy aby nie fałszują. A tak na poważnie - nie prościej by było pozwolić grać każdemu, kto zechce, a karać tych, którzy są nietrzeźwi i zaczepiają przechodniów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...