Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba najepiej wyrabiać załozone ilości i polatać wraz z rodzinką  czlonkom rady nadzorczej i tym co to lotnisko tak wspierali.  Powinni wziąć rodzinki i co tydzień do Gdańska na obiad.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest jak  wladza chce miec lotnisko,kto bedzie latał-pewnie bezrobotni, za kilka lat gdy zgodnie z obietnica wybuduja S17 do Warszawy bedzie  wtedy się tu działo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i jestem przekonany , że to lotnisko będzie z czasem przynosić potężne straty. Poczekacie zobaczycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, powolutku. Wygląda na to, że szybko się tych założeń nie osiągnie. Maj był całkiem niezły bo średnia roczna przekroczyłaby 200 tys. pasażerów. To byłby chyba mimo wszystko całkiem niezły wynik, jak na lotnisko, które działa od grudnia 2012. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie,już w lipcu lecę z rodziną do anglii 5 osób tam  i z powrotem ,podciągnę statystyki.Co prawda z łodzi bilety były połowę tańsze ale jako leń i patriota lokalny dałem się skusić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubleszczyzna to zagłębie biedy,wręcz nędza tu panuje.To lotnisko powinno powstać kilkanascie lat temu i chyba były nawet takie plany tylko że okoliczni mieszkańcy wtedy nie wyrazili na to zgody bo podobno kury przestaną im się nieść i krowom w wymionach mleko sie zważy,no to teraz mata to czego chcieliśta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe pisałem o tym od początku. to lotnisko będzie tylko i wyłącznie generowały straty. ludzie w regionie są po prostu biedni i nie stać ich na wycieczki..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety więcej ludzi wyleciało niż przyleciało .. // lotnisko już mamy brak inwestycji dalej w naszym regionie . a miało być tak pięknie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest kiedy przyjedzie wesołe miasteczko do wsi. Ludzie pokręcą się na karuzeli 3 dni, a później pustki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego oni oczekują lot z W-wy kosztuje 99 pln a z Lublina 360 pln. Chytry 2 razy traci jak to mówią. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czego oni oczekują lot z W-wy kosztuje 99 pln a z Lublina 360 pln. Chytry 2 razy traci jak to mówią. 
widze że niemsz pojecia o kupowaniu biletów i na jakich zasadch się je sprzedaje . jak jestec ciemny do dygaj do warszay na samolot ja latam z lublina  - bo jest miwygodnie. Pozdrawiam najwięszych malkontentów w Polsce Mieszkańców Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u ciebie w majtkach bieda co ty wgl pier.... gdyby byly normalnie loty nr do Edinburgha to bylo by wiecej pasazerow... Loty do Egiptu kur... kto tam lata.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wmieciącu maju dostępnych było 19100 miejsc w samolotach  wykożystano 17600 obłożenie w samolocie wyniosło ok 90 %- jak na 6 miecięcy działalności liczba bardzo dobra  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety więcej ludzi wyleciało niż przyleciało .. // lotnisko już mamy brak inwestycji dalej w naszym regionie . a miało być tak pięknie ..
 
niestety więcej ludzi wyleciało niż przyleciało .. // lotnisko już mamy brak inwestycji dalej w naszym regionie . a miało być tak pięknie ..
    Trzeba być ślepym żeby nie widzieć inwestycji w regionie. Nigdy w Lublinie się tyle nie inwestowało co teraz. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze że niemsz pojecia o kupowaniu biletów i na jakich zasadch się je sprzedaje . jak jestec ciemny do dygaj do warszay na samolot ja latam z lublina  - bo jest miwygodnie. Pozdrawiam najwięszych malkontentów w Polsce Mieszkańców Lublina
to faktycznie duzo wiesz skoro kupujesz drozej. parking tygodniowy-miesieczny w wawie kosztuje 49zl (na Krakowskiej). Podroz samochodem w obie strony - ok. 100zl. Gdy leci kilka osob to jakby nie liczyc oplaca sie tylko lot z wawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kto w Lublinie ma kasę na czartery,brak przemysłu ,brak perspektyw rozwojowych skąd brać kasę na podróże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wmieciącu maju dostępnych było 19100 miejsc w samolotach  wykożystano 17600 obłożenie w samolocie wyniosło ok 90 %- jak na 6 miecięcy działalności liczba bardzo dobra
Oferowanych miejsc w połączeniach rejsowych było 21150, pasażerów na lotach rejsowych obsłużono ok 17 100 wiec średnie obłożenie wyniosło 81%, pozostałe 500 pasażerów to loty biznesowe i inne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to faktycznie duzo wiesz skoro kupujesz drozej. parking tygodniowy-miesieczny w wawie kosztuje 49zl (na Krakowskiej). Podroz samochodem w obie strony - ok. 100zl. Gdy leci kilka osob to jakby nie liczyc oplaca sie tylko lot z wawy.
Człowieku popatrz sobie na rezerwacje biletów i gadaj o cenach z Chopina- wszedzie są zbliżone- cena zależ tylko od obłożenia i terminu im wiencej ludzi leci i termin odlotu coraz bliższy ceny bendą znacznie wyrzsze- leciałem juz kilka razy z Lublina  i jakoś nie miałem problemu z zakupem biletów po dobrej cenie. jak ktoś jest melepetą płaci więcej i i traci więcej czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to faktycznie duzo wiesz skoro kupujesz drozej. parking tygodniowy-miesieczny w wawie kosztuje 49zl (na Krakowskiej). Podroz samochodem w obie strony - ok. 100zl. Gdy leci kilka osob to jakby nie liczyc oplaca sie tylko lot z wawy.
Człowieku popatrz sobie na rezerwacje biletów i gadaj o cenach z Chopina- wszedzie są zbliżone- cena zależ tylko od obłożenia i terminu im wiencej ludzi leci i termin odlotu coraz bliższy ceny bendą znacznie wyrzsze- leciałem juz kilka razy z Lublina  i jakoś nie miałem problemu z zakupem biletów po dobrej cenie. jak ktoś jest melepetą płaci więcej i i traci więcej czasu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to faktycznie duzo wiesz skoro kupujesz drozej. parking tygodniowy-miesieczny w wawie kosztuje 49zl (na Krakowskiej). Podroz samochodem w obie strony - ok. 100zl. Gdy leci kilka osob to jakby nie liczyc oplaca sie tylko lot z wawy.
Ty tłuczesz sie po stolicy że by polecieć i zaoszczędzić 20 zł ,17600 tyś pasarzerów wybrało wygodne lotnisko Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...