Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz trudniej oddać krew. Kolejni pracownicy idą na zwolnienia lekarskie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 stycznia 2019 r. o 09:39 Powrót do artykułu
A nie można tej całej pani Puacz zwyczajnie zwolnić? Oddaję krew od wielu lat, mam na liczniku ponad 20 litrów i muszę z przykrością stwierdzić, że tak źle jak teraz nie było nigdy. Zawsze panowała miła atmosfera, było dużo pielęgniarek, kolejne etapy przechodziło się bardzo płynnie a teraz dwie pielęgniarki sali, długie kolejki, pracownicy przygaszeni, te bardziej doświadczone chyba odeszły bo już dawno ich nie widziałem. Ostatnio słyszałem rozmowę etatowej pielęgniarki z nowo przyjętą. Wywnioskowałem, że braki kadrowe są tak duże, że praktycznie z ulicy i od ręki ją zatrudniono zaraz po szkole. Warunki zatrudnienia z tego co słyszałem są marne a w ich rozmowie wyszło, że z pracy w dobrej atmosferze już nic nie pozostało. Może ktoś z dawców, kto jest bardziej oblatany w internecie mógłby zorganizować jakąś e-ankietę nt. RCKiK w Lublinie, z wynikami której mogliby się zapoznać przełożeni pani Puacz.
14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani nie ma pojęcia o zarządzaniu dużą firmą.  Tej pani się wydaje, że pracownicy to są niewolnicy którym wszystko można kazać. Jakie ma poparcie w załodze widać na zdjęciach z imprez  typu światowe dni krwiodawstwa i tym podobne nie widać pracowników krwiodawtswa. Niech was nie zwiedzie jej miły uśmieszek. 
16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak ze stadniną koni w Janowie.
4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździły po 120km do pracy codziennie?? Niemcy płacą za krew i zostanie to przejęte. Biznes to nie wykorzystywanie Donatorów - inne czasy. A na zabiegi, trzeba zbierać krew swoją i w rodzinie/znajomych/
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie jak ze stadniną koni w Janowie.
 Co, konie poszły na L4?
-4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wam nie pasuje, to po prostu zmieńcie pracę na lepiej płatną, po co te cyrki?
-10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest prywatny folwark tej pani. Taką firmą nie można zarządzać na zasadzie "Ja jego ekselencja ogłaszam ...."
14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taczki dla pani dyrektor! Kiedyś było ok a od kiedy ta pani jest dyrektorem same problemy... krwi się nie zastąpi żadnym lekiem.
16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby protestującym i im najbliższym nie była potrzebna krew
-8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....totalniacy niszczą państwo polskie krok po kroku myśląc żeby tylko się dobrze urządzić. Ciągle tylko kradną i myślą że naród jest głupi aby nie widzieć tego. Ambasadorka amerykańska tez chce dyktować naszym co i jak mają robić. A co oni sobie myślą? Tusk zzza granicy tylko pokazuje palcem jak rzucać kłody pod nogo. Tak zamieszanie jeszcze nigdy nie było. We wszystko pchają nosy co to by kompromitować i niszczyć ojczyznę mila sercu prawdziwych patriotów.
-3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur..a co z kontrola lekarzy i tych masowo chorych.normalny czliwiek to nawet jak chory to konowaly nie zawsze chca zwolnienia wystawiac a tu lipne i bez kary.
-5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko urzędy! Praca dla urzędasów. PO-PIS-PSL-SLD wszyscyu tacy sami. Zabrać Polakom. Zmusić do emigracji do Niemiec i Anglii. Praca tylko dla swoich kochanek i pociotków w urzędach. Wywalić POPIS na zbity pysk.
1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddaje krew od lat ale od kiedy jest nowa Pani dyrektor dużo złego dzieje się w krwiodastwie. Obcinanie ulg dla oddających krew, utrudnienia dla lekarzy i pielegniarek. Szkoda że to wszystko są stanowiska polityczne
6
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta pani Puacz podpiera się wynikami kontroli pip i ministerstwa z tego co wiem to przynajmniej w wystąpieniu pip-u było sporo zastrzeżen !!!!!??/ natomiast pan minister Szumowski pewnie jeszcze nie wie że sam likwiduje punkty krwiodawstwa na lubelszczyznie - tak przynajmniej w DW twierdziła pani Puacz - pewnie zgodnie z jej "prawdą" / ks. Twardowskiego nie bedę już cytować...../
3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddaje krew od lat ale od kiedy jest nowa Pani dyrektor dużo złego dzieje się w krwiodastwie. Obcinanie ulg dla oddających krew, utrudnienia dla lekarzy i pielegniarek. Szkoda że to wszystko są stanowiska polityczne
  Jak ktoś zorientowany czyta takie wypociny to od razu wie że to głupoty. Co kierownik punktu ma do ulg dla oddających krew? To jest wszystko ustawowo określone. Następny krytykant który mało wie a dużo gada...
5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pracownik Regionalnego Centrum Krwiodawstwa nie godzę się na to, aby jakiekolwiek nasze działania uderzały w krwiodawców. Dla Dawcy Krwi Centrum powinno być miejscem, w którym spędza on miło czas i wychodzi z poczuciem, że pomógł, uratował komuś życie - w zamian za szczery uśmiech uznania pracowników. Niepojętym jest dla mnie aby personel negatywnie nastawiał Dawców wobec zmian w RCKiK oraz utrudniał im oddanie krwi "grupowymi zwolnieniami lekarskimi" bez wcześniejszego uprzedzenia swojego pracodawcy, aby mógł stworzyć warunki dawcom do oddania np. w ambulansie lub wysyłając odpowiednio wcześniej personel na miejsce. Tematy sporu są to tematy, w które dawca absolutnie nie powinien być wplątywany, tym bardziej, że planowane zmiany niosą udogodnienia dla dawców a ich celem jest zabezpieczenie zapasów tego bezcennego leku na Lubelszczyźnie oraz rozwój krwiolecznictwa w Polsce. Odsuwając na bok sprawy polityki, wyznania - powinno się przede wszystkim spojrzeć na idee. Każdy z nas lub naszych bliskich może kiedyś potrzebować transfuzji. Każdy, który napisał te niskiego poziomu obelgi na temat Dyrekcji powinien mieć godność podpisać się i zaadresować korespondencję bezpośrednio do osoby, na temat której się wypowiada. Każda krytyka powinna być konstruktywna i prezentować sobą jakiś poziom. Niestety wielu współpracowników przyjęło zasadę anonimowego "podrzucania świń" i to nie na podstawie faktów a zwykłych plotek, których niejednokrotnie stałam się sama ofiarą. To przykre, że manipuluje się dawcami w taki sposób.
-10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie pielęgniarki idąc na "grupowe zwolnienie lekarskie" zachowały się bardzo egoistycznie i mało wyrozumiale wobec dawców oraz innych koleżanek z pracy. W moim odczuciu powinno być im po prostu wstyd. Kiedyś rozmawiałam z wspaniałą pracownicą Panią Anią, pielęgniarką, kobietą z powołaniem, która aktualnie przebywa na emeryturze. Opowiadała, jak wyglądało propagowanie Honorowego Krwiodawstwa wśród ludzi,z jakim zaangażowaniem podchodziło się do swojej pracy... promowało, pobierało, promowało, pobierało... i że później wszystko się zmienio - przychodzący personel był co raz bardziej rozczeniowy i za razem co raz bardziej leniwy. Z tego co się orientuje Panie pielęgniarki z OT zostały poproszone o prowadzenie prelekcji w szkole (w godzinach pracy!) oraz innych form promowania i to między innymi spowodowało bunt - dla Pani Ani była to oczywtość, że między godzinami pracy swoją postawą i słowem propaguje honorowe krwiodawstwo..  W cięziej sytuacji znajdują się teraz także lojalni w obec pracodawcy pracownicy, którzy mimo starań - nie są w stanie zapewnić obsady we wszystkich oddziałach, ponieważ zwyczajnie nie jesteśmy w stanie się rozdwoić a bardzo byśmy chcieli aby dawcy mieli dostęp do Centrum i OT. W tym momencie personel stanie sie jeszcze bardziej okrojony a cała procedura będzie się wydłużać - i to nie za sprawą działań dyrekcji a nieodpowiedzialnych pracowników wiecznie przebywających na zwolnieniach lekarskich. Żeby nie pracował ktoś - pracować musi ktoś inny. I jedyne na co możemy liczyć, to to, że dawcy krwi będą wyrozumiali. 
-10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niejednokrtonie nasza Pani Dyrektor sama wychodziła do ludzi promować, przekonywać, rozwiewać wątpliwości, ukazywać skalę zapotrzebowania na krew. Niejednokrotnie sama wychodzi do Dawców podać rękę, podziękować. A Kluby HDK? W czynie społecznym tak wiele robią, aby dawców nie zabrakło, aby dawca czuł się doceniony, aby akcja Terenowego Oddawania Krwi była miła, fajna, przyjemna, upamiętniona zdjęciem, gadżetem. A pracownicy? Dlaczego pracownikom tak ciężko się zangażować? Uśmiechnąć? Promować? Czy za wszystko trzeba oczekiwać godnej zapłaty w dzisiejszych czasach? Jak to wygląda w oczach Dawcy, który oddaje krew honorowo, zupełnie za darmo i jeszcze zapewnia Wam stanowiska pracy? Czy jemu ktoś płaci za głoszenie tej ideii przykładem własnej osoby?! Zespół Promocji w RCKIK wychodzi do szkół, prowadzi prelekcje związane z Krwiodawstwem i Krwiolecznictwem, prowadzą również ciężką zapewne niekiedy współpracę z Narodowym Centrum Krwi, wnoszą o odznaczenia dla Dawców, Prezesów, Organiztaorów, dbają o mądre rozplanowanie Akcji Terenowych. Nie mają mało na głowie i nikt nie może powiedzieć, że nie robią nic, bo jak pokazał ten ostatni rok - zrobili dużo, aby zwiększyła się liczba dawców - zarówno swoją pracą jak i współpracą z NIEZASTĄPIONYMI PREZESAMI KLUBÓW I ORGANIZATORAMI AKCJI oraz Polskim Czerwonym Krzyżem. Ja osobiście mam nadzieję, że te współprace będą co raz bardziej serdeczne i owocne i że ulg oraz przywilejów dla Krwiodawców będzie przybywać a na to się właśnie zapowiada. 
-7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako pracownik Regionalnego Centrum Krwiodawstwa nie godzę się na to, aby jakiekolwiek nasze działania uderzały w krwiodawców. Dla Dawcy Krwi Centrum powinno być miejscem, w którym spędza on miło czas i wychodzi z poczuciem, że pomógł, uratował komuś życie - w zamian za szczery uśmiech uznania pracowników. Niepojętym jest dla mnie aby personel negatywnie nastawiał Dawców  wobec zmian w RCKiK oraz utrudniał im oddanie krwi "grupowymi zwolnieniami lekarskimi" bez wcześniejszego uprzedzenia swojego pracodawcy, aby mógł stworzyć warunki dawcom do oddania np. w ambulansie lub wysyłając odpowiednio wcześniej personel na miejsce.  Tematy sporu są to tematy, w które dawca absolutnie nie powinien być wplątywany, tym bardziej, że planowane zmiany niosą udogodnienia dla dawców a ich celem jest zabezpieczenie zapasów tego bezcennego leku na Lubelszczyźnie oraz rozwój krwiolecznictwa w Polsce. Odsuwając na bok sprawy polityki, wyznania - powinno się przede wszystkim spojrzeć na idee. Każdy z nas lub naszych bliskich może kiedyś potrzebować transfuzji. Każdy, który napisał te niskiego poziomu obelgi na temat Dyrekcji powinien mieć godność podpisać się i zaadresować korespondencję bezpośrednio do osoby, na temat której się wypowiada. Każda krytyka powinna być konstruktywna i prezentować sobą jakiś poziom. Niestety wielu współpracowników przyjęło zasadę anonimowego "podrzucania świń" i to nie na podstawie faktów a zwykłych plotek, których niejednokrotnie stałam się sama ofiarą. To przykre, że manipuluje się dawcami w taki sposób.
Zapewnić zapasy krwi. 1. Pierwszy raz w połowie grudnia 2018 roku usłyszałem, że brakuje krwi. W czasie kiedy szkoły licealne oraz uczelnie pracują pełną parą . Chyba coś jest jednak nie tak. 2. Oddawani krwi w ambulansie - chyba trzeba będzie koksowniki postawić aby dawcy mogli się ogrzać. Likwidujmy oddziały !!! 3. Przy umiejętnej promocji pobór krwi w oddziałach można zwiększyć prawie o 100% 
2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiec co złego jest w zaangażowaniu pracowników OT w promowanie w swojej okolicy, skoro może to zwiększyć pobór krwi o 100%? 
-1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.