Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coraz więcej osób buduje się wokół Lublina. W której gminie najchętniej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 kwietnia 2017 r. o 21:41 Powrót do artykułu
Lublin mlodym nie ma nic do zaproponowania. Miasto wielkiej plyty odpycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier doleni nowobogaccy złodzieje. Uczciwego człowieka na wille nie stac. Taka prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe za co budują. Sama to działka jaki koszt. Chyba nie za marne 2 tys. Ja mam 38 lat  studia wyższe i kisze się w 3 pokojowym mieszkaniu ze starymi. Po prostu nawet wynajem kawalerki w Lublinie mi sie nie kalkuluje. Ps. Jestem po rozwodzie, mam syna (mieszka z matką). Pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądamy zakazu wjazdu do lublina dla LSW, LLE, LBU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żądamy zakazu wjazdu do lublina dla LSW, LLE, LBU!!!!
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Co to jest LBU?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa. Czerwone dzieci mają kasę to stawiają chaty. Uczciwy żaden nie postawi nawet nogi ba takiej działce. Taka prawda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 generacja beneficjentow PRLwskiego rezimu sie rozpycha?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żądamy zakazu wjazdu do lublina dla LSW, LLE, LBU!!!!
A vice versa LU poza Lublin nie wyjedzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pier doleni nowobogaccy złodzieje. Uczciwego człowieka na wille nie stac. Taka prawda.
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ktoś ma ambicję, zdobywa dobrą pracę to ma. I tyle, prosta filozofia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale trzeba być nieszczęśliwym życiowo nieudacznikiem, żeby zbudować dom w okolicach syfiastego Lublina. W Europie niewiele jest gorszych miejsc do życia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żądamy piętrowych autobusów , metra pomiędzy Krakowskim przedmieściem a Głuskiem , placu defilad , tramwajów zamiast szelek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w mojej okolicy było dużo zieleni,wszystko było przemyslane i funkcjonalne.Głos miał urbanista a nie tylko deweloper.Obecnie "obmurowali" mój blok dookoła a do szkoły do której jest 100 m trzeba nadrabiać drogi bo wszystko ogrodzone...O jakiejkolwiek intymności nie ma mowy bo ze wszystkich stron widok...na okna sąsiednich budynków. Nie dziwcie się,ze kto nie jest zmuszony  mieszkać w takich warunkach   wyprowadza się za miasto. Sam noszę się z takim zamiarem i myślę że w przyszłym roku zacznę budowę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to ty jestes nieudacznikiem. Domy buduja rozsadni ludzie i inteligentni nie kupuja mieszkan za 6000 za m2 u deweloperow. Kupuja dzialke za 100tys za 350tys stawiaja dom i maja 160m2 + ogrod. A nie 75m2 golych scian w stanie deweloperskim gdzie trzeba wylozyc przynajmniej 75tys na wykonczenie. Za miejsce parkingowe zaplacic 25tys. bo inaczej nie staniesz pod blokiem. Za sasiadow za sciana miec albo imprezujacych studentow albo jakas patologie. I bulic za czynsz i czesci wspolne typu klatki schodowe itp. A po za miastem cisza spokuj, grill, sasiedzi daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodam jeszcze,że czynsz rośnie z każdym rokiem .Za 75m mieszkania na trzecim piętrze płacę obecnie ponad 800 zł plus media co daje średnio 1200 zł/mc o ile nie więcej... Blok z końca lat 70 tych to nie jest miejsce w ktorym chcę czekać na starość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie dlaczego w Glusku jest najwięcej domów ....? Bo gmina im nie robi chorych problemów z wydaniem warunków .... Konopnica jest bliżej a i tak żeby się tu wybudować to trzeba mieć kogoś w gminie . W Zemborzycach Podlesnych już 10 lat plan wprowadzają nie dając ludziom indywidualnych pozwoleń . Kpina ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana zatrzymała budowy, nie można kupić działki rolnej. Koniec i basta powiedział prezes. Rolnik niby ma, a nie ma, bo nic ze swoją własnością nie może zrobić. Myślę, że chętni na zakup działek jeszcze muszą uzbroić się w cierpliwość i poczekać. Mam nadzieję, że już niedługo ktoś mądrzejszy zmieni to co zepsuli ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tańsza ziemia, niższe podatki, spokojniejsze życie i kredyt do końca życia >AMEN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zapraszamy do Piasków 15 minut do centrum Lublina
Zgadzam się pod warunkiem, że wójt zrobi porządki. Jak się wjeżdża do Piask po prawej stronie składowisko zużytych opon, po lewej stronie skup złomu (wzlędny porządek) ale już za skupem brud, smród wysypisko śmieci przy wjeździe do Piask, dalej za stacyjko paliwa wysypisko kamieni.Gdyby Piaski miałyby dobrego gospodarza to b dobre miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wiecie dlaczego w Glusku jest najwięcej domów ....? Bo gmina im nie robi chorych problemów z wydaniem warunków  .... Konopnica jest bliżej a i tak żeby się tu wybudować to trzeba mieć kogoś w gminie . W Zemborzycach Podlesnych już 10 lat plan wprowadzają nie dając ludziom indywidualnych pozwoleń . Kpina ....
W Konopnicy pani Lalak rozumy pozjadała, na codziennie nową sukienkę kasy potrzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i potem korki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...