Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinien być nakaz pracy dla każdego osadzonego, na jedzenie trzeba zapracować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No już zaczynam marzyć, żeby dostać się pod opiekę zakładu karnego. Wikt i opierunek za darmo, legalna robota, pensja. z której da się coś odłożyć. I to wszystko z dala od gderającej żony i wrzeszczących dzieciaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Kierowanie więźniów do pracy przy rozbiorze drobiu może przynieść w przyszłości negatywne następstwa po wyjściu ich na wolność. Istotne byłyby opinie psychologów i psychiatrów, czy skazani (np. za zabójstwa i napady z bronią) nie nabiorą lepszej wprawy w operowaniu nożem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To kiedy Kijowski zacznie odpracowywać alimenty? Mi nie będzie szkoda jego darmowego wiktu i opierunku. Wystarczy, że przestanie kraść. To jest ta wartość dodana. Dla niego minimalna pensja to jak wyrok śmierci. O czym bezwstydnie grzmiał z trybuny stary ubek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę jaka sielanka. puste pisowce się modlą i nawety wymodliły, że bandyci pracują na siebie, 2 tys. to ja po 40 latach pracy mama tyle i kuźwa za uczciwość, czy warto być uczciwym, po co mnie rodzice nauczyli za komuny uczciwości, mam żal do nich, ze źle mnie wychowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Debilu jeden pomysł co piszesz 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Coraz więcej więźniów pracuje. "Do swoich obowiązków podchodzą rzetelnie i odpowiedzialnie" ....a czy zarobione pieniądze oddają ludziom których skrzywdzili ? Odszkodowania, nawiązki, zadośćuczynienia ? Bo powinni to robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oni pracują na swoje utrzymanie w ZK?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze! Wiezien tez czlowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
No i dobrze! Wiezien tez czlowiek
 a osoba skrzywdzona przez więźnia to już według ciebie nie człowiek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariano napisał:
Debilu jeden pomysł co piszesz
 wystarczy jak więźniowie już myśleli i iedacy za niewinność siedzą, kruszynki jedne, chyba jutro pójdę do kościoła się o nich pomodlę, aby dalej krzywdzili innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ich praca to wielka ściema i przekręt piszę to jako funkcjonariusz SW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...